dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Funio-Misio-Chatka

    No i zaczęli i to jak.

    Umówiliśmy sie na 4 maja na dziewiątą - mieli dostać dokumentację i zacząć kopać pod fundamenty.
    Kiedy zajechalismy, okazało sie, że już połowa wykopana.
    To nas zachwycili.
    Robili w trzech i szli jak burza.

    Pan Zenek - prezes grupy, mało mówił, ale ekipą zarządzał pierwszorzędnie.
    Cały wykop zrobili w dwa dni i jeszcze położyli zbrojenie.
    Pialiśmy ze szczęścia. :D

    A ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Ocieplanie

    Zgodnie z zapowiedziami - dzisiaj ruszyla ekipa ocieplająca ściany zewnętrzne . Zdecydowaliśmy sie na wełnę ( caly system kosztował nas 50zł /m2) . Na poddaszu są już równiotko ulożone legary a pomiedzy nimi grzecznie leży wełna ( 6cm). W przyszłym tygodniu przywiozą nam deski i bedzie podłoga .
    I gaz też nam doprowadzaja :lol: mam cichutką nadzieję ,że już nic okropnego sie nie wydarzy .Czas biegnie nieubłaganie do przodu i chociaż juz ...
  3. Nurniego dziennik

    18.04.2005
    Panowie sobie tynkują, nawet już weszli na górę. Na dole już wszystko gotowe, został tylko garaż ale on idzie na koniec. Na dole 2 tynkarzy "filcuje ściany na gotowo", a na górze już wszystko zarapowane i ciągną dalej. Myślałem, że załamiemy panów "uskokami bez tynków" w górnej łazience, ale nie przerazili się i robią.
    Niestety musiałem taż panów opieprzyć bo w piątek chlapnęło im się (nie wiem skąd) na bramę garażową. ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

  5. Dziennik Maksia

    Zakupy, zakupy ...
    18 kwiecień 2005


    Planowane prace ociepleniowe coraz bliżej, pora więc zacząć kompletować materiały. Zakupy rozpocząłem od materiałów, nazwijmy je – „uzupełniających”. Po raz kolejny odwiedziłem hurtownie elektryczną, kupiłem przewód do zasilania gniazda trójfazowego które planuje umieścić na budynku od strony przyszłego garażu, przydał się również przewód do domofonu (dwunastoparowy), taki do zakopania go w ziemi, ...