dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zima, zima, zima... pada, pada śnieg :)

    Długo nic nie udało mi się napisać. Co wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje na budowie.


    W pierwszych dniach 2013 położona została instalacja do reku.
    Miejscami obniżymy sufit, żeby przykryć kanały. Anemostaty czekają na płyty k-g, montaż centrali i glikolowego GWC na wiosnę

    Poddasze już ocieplone, stelaże do k-g prawie skończone.
    Mamy już koncepcyjnie opracowany układ instalacji elektrycznej. Wyszło sporo przełączników ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga apa domowe klimaty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Więźba i dach

    Witam,
    minęło trochę czasu - niestety w chwili obecnej nie mam fotek - a chałupka zmieniła się nie do poznania.
    W ciągu kilku dni cieśle się sprawili i zrobili więźbę. Naprawdę aż miło było popatrzeć jak wielkie sterty drewna przywiezionego ze składu zamienili na całkiem zgrabny dach na naszej Sadze.
    Teraz dopiero dom zaczął wyglądać jak dom
    Bezpośrednio po nich weszła ekipa dekarska - na polecenia i pochwały czas przyjdzie po zakończeniu roboty ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga apa domowe klimaty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Stropy są, zaczyna się ściana kolankowa :)

    Uff, udało się. Po drobnym przesunięciu spowodowanym nadmiarem wody z nieba udało się wlać gruszkę betonu na ułożone pustaki
    Potem strop przez 10 dni "dojrzewał" czy jak tam się to nazywa i nadszedł czas na dalsze prace murarskie. Przed moją ekipą murowanie ściany kolankowej i następnie zalewanie wieńca.

    Jak pisałem decyzja co do dachu zapadła - czekam na dostawę dachówek z fabryki a potem czekam na wejście ekipy dekarskiej.

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga apa domowe klimaty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum