dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom przy Zamkowej

Budujemy wg projektu gotowego: Dom przy Zamkowej z niewielkimi zmianami:

http://www.galeriadomow.pl/projekt,u...owej,117L.html

  1. szambo, wykończeniówka

    ech i znowu z dziennika zrobił się miesiecznik
    prace na budowie posuwają się, ale jest tyle rzeczy do kupowania teraz ze w ogole na nic czasu nie ma. Tynki wew juz (albo raczej dopiero skonczone) schną już ponad tydzien i nawet nie jest źle, niektóre miejsca wyglądają już na wysuszone. Przez tydzien chodziły 3 osuszacze ale dzisiaj je oddaje bo prócz wody ciągną jeszcze trochę kasy a efekt jakis taki mało zadowalający jak dla mnie. Działają panowie od wykoczeniowki, ...
  2. drzwi zewnętrzne

    dzisiaj zamontowali nam drzwi zewnętrzne - są przepiękne
    poniżej fotki
    jutro mają przyjechać goście od dachu i obiecali skonczyc do czwartku, rusztowanie rozkładają tez panowie od elewacji i od tynków wewnętrznych - ma wiec nadzieję ze ruszymy pełną parą od czwartku
    od 10-10 umowiłam panów od wykonczeniowki i choćby nie wiem co musimy zdazyc
  3. ocieplanie elewacji i wylewka

    dzisiaj wszystko zgodnie z planem - rano pojawili się panowie od wylewki (wprawdzie przez pomyłkę, ale zawsze ) no i mamy podłogę wylaną - w środę można na nią wejść - wieczorem pojechaliśmy zobaczyć (czy nikt nie ukradł ) ale wszystko jeszcze pływało, dojechali też panowie od ocieplenia i szybko działają, do czwartku na pewno wszystko będzie oklejone a na początku października mają otynkować. Zastanawiam się czy robić przed zimą tynk zewn, po pierwsze dużo kasy, ...
  4. instalacje (niemalże) zakończone

    Powoli rzeczywiście robi mi się z tego dziennik
    Dzisiaj panowie od podłogówki pojechali do domu, cały dom obłożony rurką, gdzieś koło 1,5km poszło, posadkarze przyjechali zmierzyć dom i chwalili robotę, mi się też wydaje porządnie. Położyli też kolektory ziemne - 3x70m, jeszcze tylko szambo i roboty zewnętrzne ziemne będą zakończone. Dzisiaj przyjechal też szary styropian na elewację i był pan z varianta obkleić okna taśmą z zewnątrz. Muszę przyznać bardzo ...
  5. podłogówka

    dzisiaj przyjechali panowie od podłogówki
    nie chcę za wczesnie chwalić ale fachowo zabrali się do pracy - dzisiaj układają stryo i przygotowują rozdzielnie, acha i wyprowadzili kolektory na zewnątrz domu już
    poprawiają też naszą kanalizę - zdecydowaliśmy poprowadzić od nowa nitkę od wc do główne arterii hehe
Strona 1 z 3