dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

belial

  1. Pawikowy dziennik

    Wracam do was po prawie 3 miesięcznej przerwie, nawet nie wiem dlaczego tak długo nic nie napisałem. Po wpisie w komentarzach widzę, ze jednak ktoś czyta ten dziennik :lol: więc do rzeczy. Jak zwykle będzie więcej zdjęć niż opisów, jako umysł ścisły nigdy nie umiałem "lac wody".
    Zaraz po długim weekendzie przywieźli nam pierwszą dostawę stali na deke, trochę tego było a to dopiero pierwsza część :-?
    ...
  2. Pawikowy dziennik

    Kurcze już 1,5 miesiąca nic nie napisałem, a przez ten czas sporo się zmieniło. Ostatnie zdjęcia były na dzień 26 kwietnia dwa dnie później mieliśmy już postawione dwa kominy. W kotłowni tradycyjne murowany, taki preferuje ekipa od CO a w salonie Shiedel do kominka.




    W ten sam dzień mieliśmy pierwsza wiechę na budowie :D a wiadomo ...
  3. Pawikowy dziennik

    Jeszcze tego samego dnia przywieźliśmy więźbe na budowe, trochę dużo kosztowała bo 710 zł/m3, po przestudiowaniu forum wiem, że dosyć drogo i to za nie impregnowaną :-?


    Budowlańcy zaczęli ją rozkładać, żeby przeżyła ten miesiąc, może dwa zanim będzie układana



    W międzyczasie zauważyliśmy, że mamy nad działką ...
  4. Pawikowy dziennik

    Długo się nie odzywałem a postepy na budowie godne są odnotowania. Na dzień dzisiejszy robimy podciągi i przygotowujemy się do układania terrivy. Ale żeby trochę to uporządkować to po kolei.
    18 kwietnia położylismy kanalizę na całym parterze, poszło szybko i sprawnie, tylko niestety nie było przepustów w fundamencie i musieli się przekuwać, trudno :wink:
    Na 22 kwietnia był planowany chudziak i udało się dotrzymać terminu w między czasie postępy w murowaniu ...
  5. Pawikowy dziennik

    No to nareszcie nastała upragnona wiosna :D i mogliśmy ruszyć z budową. Ekipa była umówiona na marzec niestety dziadek mróz się zadomowił u nas na dobre i marzec przepadł. Zaczęliśmy dopiero 10 kwietnia :o , niezła obsuwa jak na początek.
    Odrobinę wcześniej bo 7 kwietnia doprowadziliśmy wodę na działke, przyjemność ta kosztowała nas 4tys. - 9 metrów przewiertu plus 50 metrów wodociągu. W ramach współpracy udało nam się za to pożyczyć od wykonawcy ubijarkę ...
Strona 1 z 3