dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Radekkow

  1. Just do it!

    Mam nadzieję, że w ten weekend dorzucę parę fotek z instalacjami :D Nienawidzę obrabiania tych zdjęć :evil: :evil: :evil:
  2. Just do it!

    Cytat Napisał ANNNJA
    Radek....wiem wiem wiem...że jestes niesamowicie zajęty przed tą przeprowadzką.....ALE PLIS....
    1000 kolejnych pytań (powyżej też pytalam, zerknij i jakbyś zechciał mi odpisać-gdzie Ci wygodniej, dziennik Twoj lub moj lub priv )

    czy okna montowała ci ekipa R ? czy ta która robiła okna?
    Okna zamawiałeś przez Pana R. czy sam??? i jaki producent??? jeśli możesz to rzuć też proszę i cene za to wszystko "zielone" co ci przywieźli....!
    ...
  3. Just do it!

    Cytat Napisał ANNNJA
    Radek- jak tutaj pieknie!!!!!!!!!!
    wkońcu doczekaliśmy się na zdjęcia.....
    i mam oczywiście juz kilka pytań
    1. nie rozmiem dlaczego zawsze pierwsze bale są na rogach krótsze o 20-30cm od tego wyżej???
    2. Jaki system kominowy montowałeś???? bardzo trudne? zadowolony jesteś z tego komina jako systemowego?,
    3. RADEK... hm........ - dziwną date na przeprowadzkę sobie wymyśliłes...to niech to będzie chociaż 31.10.07 godzina 23......
    ANNNJA
    ...
  4. Just do it!

    Cytat Napisał agagaj
    Domek.... nic dodać, nic ująć... zaje...fajny... poprostu drzewniany :lol:
    Było mi swojego czasu miło rozmawiać z Panem Trochanowskim. Terminy były wtedy zbyt odległe.... A tu proza życia, te wszyskie formalności, nim zakotwią podwalinę mija tyle cennego czasu :x Oglądając Wasz domek wciąż się zastanawiam nad Panem T., tylko jaki sens miało robienie proj. indywidualnego pod konkretnego wykonawcę? Chyba już ie wypada się rozmyślać..

    A jednak jest ktoś
    ...
  5. Just do it!

    Cytat Napisał katerol
    Radek, po prostu super,domek jak cukiereczek, no i tempo budowy też narzuciliście zawrotne, tylko podziwiać.
    Pozdrawiam Wiolę i życzę wytrwałości przy wykańczaniu, ja juz jestem na końcu budowy i sama już wykończona :D :D

    Kasia Rola
    Cześć Kasia,

    Ja już zacząłem "wykończeniówkę". Wylewki zostały zrobione. Póki co - na razie jakoś idzie :D Miłego pomieszkiwania na nowym życzę :D
Strona 1 z 13