dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marek z G.

  1. Na bagnie i w torfie...na naszym bagnie!

    Już chciało by się zrobić troche rzeczy na budowie...

    czego brakuje na powyższym zdjęciu? Oczywiście komina który powstanie jak tylko temperatura pozwoli na pracę. Może ktoś podpowie czym
    wykończyć komin z gotowych elementów?
    stropian+ tynk cienkowarstwowy? może płytki klinkierowe bezpośrednio na bloczki keramzytobetonowe? proszę o radę.
    a narazie pozostają nam spacery po okolicy ...
  2. Na bagnie i w torfie...na naszym bagnie!

    Na budowie nadal nic się nie dzieje poza tym, że położymy dachówkę euronita zamiast blachy. Za duzo czasu mamy na rozmyslania i to
    jest tego efekt. Jeżdzimy od czasu do czasu na działkę i zawsze cos nowego przyjdzie nam do głowy.
  3. Na bagnie i w torfie...na naszym bagnie!

    Przez zmianę czasu brakuje nam go cały czas i nie możemy skączyć zaplanowanych robót. Aby wykorzystać sprzyjającą pogodę do pracy zwerbowałem jeszcze jednego kolegę. Tak że budujemy teraz we trzech i tylko w weekendy.


    Koledzy pracują na górze, a ja zbieram spadające narzędzia



    Powoli niebo zostaje zasłonięte ...
  4. Na bagnie i w torfie...na naszym bagnie!

    Jako że energa ma nas w głębokim poważaniu całą naszą budowę zasilał i zasilać będzie dzielny agregat z marketu.


    Mój kolega, i generalny wykonawca zarazem, fach budowlańca ma w jednym palcu. Sam wykonuje większość robót, żadna nie ma przed nim tajemnic.
  5. Na bagnie i w torfie...na naszym bagnie!

    W czasie mojej nieobecności na budowie, ktoś ośmielił sie wejść na teren i ... zostawił wizytówki firmy dekarskiej.


    Strop zalany więc ruszamy z murowaniem ścian kolankowych.


    ściany szczytowe powoli i z oporem podnoszą czoło... a noc nadchodzi niespostrzeżenie.
    ...
Strona 1 z 5