dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stmario

  1. wdzięcznie - od początku

    uff, jakoś poradziłem sobie z miniaturką przy podpisie, także z linkami do komentarzy i na powrót, ale zdjątek nie potrafię dodać nadal. Mam nadzieje że budowa będzie szła bardziej płynnie niż tworzenia niniejszego opracowania. Wracam do lektury mojej typówki. Muszę przygotować trochę pracy dla "adaptatora". Zmieniam grubość ścian zew. (z 25 na 30 portherm), chcę z jednego z pokoi na pddaszu zrobic salon łazienkowy, i zastanawiam się jak projektant wśród 3czy 4 ...
  2. wdzięcznie - od początku

  3. wdzięcznie - od początku

    cholera.mimo że komp nie jest mi obcy to wydaje mi sie że autorzy forum sprawe utrudnili. Proszę o pomoc w załaczaniu zdjątek które przechowuje sobie na twardym.
  4. wdzięcznie - od początku

    czesc tym którzy zbłądzili w te obszary
    jako że bardzo spodobała mi się idea dzielenia doświadczeniami z innymi forumowiczami postanowiłem dodać coś od siebie - mój dziennik.
    W tym toku (po perypetiach) kupiliśmy z bratem 05 ha pola na wiosce. Jest listopad a my w powijakach. Działeczkę ogrodziliśmy. Ja kupiłem typówkę z muratora Wdzięczny 07a, i przed klkoma dniami projekt mi dostarczono. To moje pierwsze kroki na forum i muuszę wyskoczyć aby się douczyć jak załączyć zdjątka.