dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mimbla

  1. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)




    Wszystkim odwiedzającym życzę spokojnych i radosnych
    Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym,
    a budującym i sobie ,obyśmy następne spędzili we własnych domkach.



  2. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Jak człowiek nie ma nic do roboty i się nudzi to różne pomysły przychodzą do głowy.Mnie akurat naszło na przesuwanie ścianek działowych na poddaszu. I oto efekt



    Pomysł częściowo zaczerpnęłam od jednego forumowicza,a chodzi o garderobę przy sypialni mad wykuszem. No a reszta siłą rzeczy musiała się potoczyć w taki a nie inny sposób.

    To może małe objaśnienie "co poeta miał ...
  3. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Strasznie męczy mnie ta bezczynność :(
    Zimy nie ma i raczej nie zapowiada się na rychłe jej pojawienie się. Wyśmienita pora żeby zacząć budowę. Pozostaje mi teraz poszukiwanie pomysłów na zagospodarowanie swojego domku co jest bardzo przyjemne. Tylko zdecydować się jest bardzo ciężko.
  4. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Dzisiaj jestem wściekła :evil: :evil: :evil: A powód BIUROKRACJA

    Cała w skowronkach pojechałam do Gminy odebrać pozwolenie tzn papier, które dostaliśmy jakiś tydzień temu, czyli jeszcze jakieś dwa tygodnie i ruszamy, myślałam.Nawet pogoda była ze mną.
    Właściwie odliczałam już dni do budowy, a teraz raczej muszę sobie darować bo łaskawa Pani urzędniczka poinformowała mnie że dopiero za 3 tyg się ta decyzja uprawomocni ponieważ muszą zawiadomić o ...
  5. Codzienny w Cebulkowie (C 117A)

    Pozwolenie jest ale przez te uprawomocnienie zima nas złapie :(
    Troszeczkę się tym martwię bo mamy ambitny plan jeszcze w tym roku zrobić fundamenty. Może ktoś zrobi wielkie oczy, ale do tej pory zim nie było to może i tym razem :wink:

    Jakby nie było działeczka jeszcze leniuchuje ale za to portfelik już nadszarpnięty.
    Jak do tej pory wydaliśmy już na papierki ok 5tyś.W zeszłą sobotę wykopaliśmy studnię tzn nie sami tylko Pan hydraulik.W ten weekend ...
Strona 1 z 2