dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Dziennik Budowy - Pietrzejowice

Dziennik budowy domu w Pietrzejowicach gm. Kocmyrzów - Luborzyca

  1. Poczatki drogi

    Kolejny etap.
    11 lipiec - przyjechała koparka i wykorytowała pas pod drogę. Sporo ziemi zebrała bo droga tez nie należy do małych długość 80m. Cała ziemie wysypała na działkę - czeka na jej zagospodarowanie.
    Teraz mają wejść od przyłączy wody - plan na 15 lipiec wykonają przyłacz do granicy działki
    A przyszły tydzień planowany elektryk na wykonanie przyłącza energetycznego.
    Po tych pracach wraca koparka i będzie utwardzała wcześniej wykorytowaną ...
  2. Pozwolenie na budowę- pierwszawiadomość

    Witam - powoli powoli do przodu formalności.
    14.05.2015 r - pismo z Urzędu - Starostwo - wydano pozwolenie na budowę.
    teraz czekamy swoje 14 dni i jadę po pieczątkę z nadaniem ostateczności.

    Obecnie szukamy ekipy gazowej, wodnej i elektrycznej.
    Gaz muszę obniżyć aby wykonać zjazd - wodę tak samo.
    Elektrycy już się pojawili na działce zobaczyć gdzie będą robić przyłącz. Ja zbieram zgody sąsiadów na wykonanie linii napowietrznej. Muszą ...
  3. Formalności

    Patrzac na okres zimowy rozpoczeliśmy działania formalne. Wystąiliśmy o wszytkie warunki, wykonalismy odwierty geologiczne, tworzylismy projekty, uzgodnienia papierologie itd. Nie było napięcia terminu zima wiec spokojnie zebralismy dokumenty. W piatek 27 luty 2015 zlożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę - czekamy - czekamy. Wiosna zaczyna się lekko pokazywać więc chce sięotrzymać dokumenty - czytając ile możemy czekać na pozwolenie na budowę dajemy sobie oddech i zobaczymy jak ...
  4. Pierwsze kroki

    Przepraszam nie napisałem MY - czyli moja zona Beata, córeczki i ja
    Po kupnie działki spędziłem kilka popołudni wykonując ogrodzenie tymczasowe - kilkanaście otworów kilka popołudni od godz 16.00 do ok 19.00-20.00 kiedy już nic nie widziałem Dziury przygotowane w weekend zaplanowane ustawienie pali drewnianych i siatki leśnej.
    Ogrodzenie wykonaliśmy w jeden dzień od godzin południowych do wieczora z przerwą na odpoczynek przy przelotnym październikowym deszczu. ...
  5. Start 06-09-2014

    Witam zakładam nasz dziennik budowy w którym będę archiwizował nasz przygody z budową domu. Może komuś się przydadzą, może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami i będzie to miłe doświadczenie.
    START - lipiec 2014 - poszukiwanie działki budowlanej na wschodniej-północnej części Krakowa. Lokalizacja wybrana gm. Kocmyrzów-Luborzyca m. Pietrzejowice. Spotkanie z miła Panią było super wymiana pytań uwag i dnia 6 września 2014r spotkaliśmy się u notariusza gdzie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kocmyrzóe, kraków, luborzyca, małopolska, pietrzejowice Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum