dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom przy PRZYJEMNEJ 5 - budowa pod lasem

  1. Ogrzewający elektrycznością - WYSTĄP!!!

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Ja dzięki temu forum zdecydowałam się na podłogówkę wodną akumulacyjną z piecem elektrycznym i jestem bardzo zadowolona.
    Nie mam jeszcze ani nocnej taryfy ani żadnego sterowania (intuicyjne jedynie) i mam ciepło i tanio - dużo taniej niż w poprzednim domu ogrzewanym gazem. Na razie załączam piec raz na 48 lub rzadziej i jest super. Jak palę w kominku, to nawet za ciepło. Czuje się tę akumulację zarówno w podłodze (9cm wylewki) jaki w ścianach (silka). Fajne jest też
    ...
  2. Ogrzewający elektrycznością - WYSTĄP!!!

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Ja dzięki temu forum zdecydowałam się na podłogówkę wodną akumulacyjną z piecem elektrycznym i jestem bardzo zadowolona.
    Nie mam jeszcze ani nocnej taryfy ani żadnego sterowania (intuicyjne jedynie) i mam ciepło i tanio - dużo taniej niż w poprzednim domu ogrzewanym gazem. Na razie załączam piec raz na 48 lub rzadziej i jest super. Jak palę w kominku, to nawet za ciepło. Czuje się tę akumulację zarówno w podłodze (9cm wylewki) jaki w ścianach (silka). Fajne jest też
    ...
  3. Dom do ok.200 tys. jest sens marzyć?

    Cytat Napisał Xerses Zobacz post
    Cytat Napisał DEZET Zobacz post
    Oo, no widzisz- już się przekonujesz do grzania lodówką
    Słuchaj dobre argumenty zawsze do mnie przemawiają - a lodówka tak mi zadziałała na wyobraźnie że chyba podłogówke w kuchni wyłącze
  4. Dążenie do spełnienia marzenia-Mila IV-raczej energooszczędna :)

    Witaj Arturo czytam Twój dziennik i podoba mi się wersja ogrzewania podłogowego wodnego zasilanego kotłem elektrycznym.Ciekawy jestem jaka będzie sprawność takiego układu w realu?Zawsze można zmienić źródło energii na inne które okaże się bardziej korzystne nie tracąc zbyt dużo.Pomimo że płyta fundamentowa mnie nie interesuje to przyznam szczerze, że nie odważyłbym się zastosować pospółki na kruszywa w podbudowę płyty o takich granulacjach jak wcześniej napisałeś,chyba ...