dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Odbiór robót wykonawcy

    - 29-06-2012 - 22:40 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Witam,
    w poprzednim poście pisałem o tym, że przed właściwym odbiorem prac od wykonawcy zatrudniłem osobę, która wskaże fachową wiedzą z zakresu norm budowlanych co zostało zrobione nie tak.

    Listę uwag prezentowałem w poprzednim poście. Dziś nadszedł wielki dzień odbioru prac z wykonawcą przesuwany moim krótkim urlopem i problemami ze zgraniem terminów wszystkich zainteresowanych (kier. budowy, wykonawca, ja i elektrycy).

    wcześniej wspomniany ...
  2. Test szczelności door blower

    - 02-06-2012 - 22:02 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Witam,
    skoro firma, która buduje nasz wysoko energooszczędny dom zakończyła prace przyszedł czas na sprawdzenie czy faktycznie będzie oszczędzał energię. Jednym ze sposobów jest zrobienie badania szczelności budynku. Taki test jest m. in. w Niemczech obowiązkowy. Test ten pozwalanie na określenie współczynnika krotności wymiany powietrza n50 oraz lokalizację wszelkich nieszczelności w obudowie budynku. Badany za pomocą testu szczelności współczynnik krotności wymian ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: door blower, szczelność Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum