dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aneczkab

  1. ...

  2. Kanadyjczyk w Podlesiu

    Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z książeczkami mieszkaniowymi i budowaniem domu? Czy ktoś już to załatwiał i jak to w praktyce wygląda? Mamy na niej pieniążków tyle że kuchnię spokojnie byśmy za nie zrobili ale z tego co się orientowałam to procedura jest niesamowicie skomplikowana i łatwo się pomylić a szkoda tracić tyle kasy ;)
  3. Kanadyjczyk w Podlesiu

    U nas bez zmian to nie widzę sensu pisać bo i praktycznie nie ma o czym.

    Zastanawiam się tylko jak to jest że niby plan zagospodarowania terenu na Podlesiu nie pozwala na dachy inne niż czerwony i brązowy, panie w urzędzie pod tym względem wg relacji osoby budującej się obok są bardzo nieustępliwe a jak grzyby po deszczu wyrastają czarne i grafitowe dachy. Ot taka dla mnie wielka zagadka ;)[/quote]
  4. Kanadyjczyk w Podlesiu

    Ewentualnie inny wygląd parteru lary (tylko wydłużony o 1-1,5 metra)

    I poddasze


    Co wygląda już bardzo przyzwoicie a powiększa domek o wielkość praktycznie wielkość garażu.
    Czyli teoretycznie nic nie zaoszczędzimy :]
    Czy opłaca się rezygnować z garażu na koszt dodatkowej powierzchni? ...
  5. Kanadyjczyk w Podlesiu

    Znalazłam genialny (jak dla mnie) projekt ogrodu który z całą pewnością i premedytacją skopiuje :]

    Znalazłam go w dodatku specjalnym "ogrody" czyli "dobrze urządzony ogród" (nr 1/2009).
    Podam linka bo zdjęcie za duże :)
    http://www.majhost.com/gallery/anecz...acje/ogrod.jpg

    Może się komuś też spodoba.
    Fakt że trzeba będzie przerobić bo u nas działka ma 20 a nie 8 metrów i ale jestem wprost zachwycona :] ...
Strona 1 z 8