dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zywik

  1. Yelonkowo

    Odświeżam nasz dziennik, żyjemy, działamy (intensywnie) i niedługo się odezwiemy! :) Tymczasem zapraszamy na naszą nową stronę w wykonaniu przyszłego małża, adres w podpisie.

    Yelonek
  2. Yelonkowo

    Na razie trochę utknęliśmy z tematem działki, niemniej jednak nie próżnujemy i powoli szukamy projektu domu;)
    Wiem, że jeszcze nie ma gdzie stawiać, a projekty wszystkie są w necie, ale nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam :D :



    Na papierze fajnie się ogląda, jest lista wykonawców i ciekawe informacje o szkieleciakach.

    Ku ...
  3. Yelonkowo

    ehh Picasa, którą bardzo lubię, coś szwankuje, więc zmieniam serwer na zdjęcia, póki jeszcze za wiele ich nie ma.

    A my nadal myślimy:) M. na łódce, ja przy biurku w przerwach pisania. Znowu byliśmy oglądać ziemię (aaaaa kiedy to się skończy?!?) i jest jej jeszcze trochę na północnym krańcu miejscowości, cena do zniesienia. No ale odległość do centrum i PKP i tak około 1,8km, a WSZĘĘĘĘĘDZIE naokoło już są podzielone działki pod sprzedaż i budowę, ...
  4. Yelonkowo

    W kwestii działki chwilowy zastój, zaczęliśmy się zastanawiać nad plusami i minusami życia w i z półhektarową gęstwiną krzaczorów... no i na sporym odludziu. Tematu nie zamykamy, ale szukamy też dalej. Najwyżej gęstwinę i odludzie fundniemy sobie na emeryturę w górach :D

    Tym czasem, nie zrażając się, poczyniłam pierwszy zakup do domu, oczywiście przez net;] tadam:

    ...
  5. Yelonkowo

    Byliśmy u doradcy i wstępnie wiemy co i jak, wstępnie nie wygląda to najgorzej. Teraz musimy pomyśleć, czy bierzemy kredyt najpierw na działkę, potem na dom, czy od razu całość. No udać się do Danwooda, policzyć ile by nas wyniósł dom:)

    W oczekiwaniu na chałupę, rosną nam takie rzeczy:



    i 3 mizerne łodygi komarnicy/komarzycy przygotowane ...
Strona 1 z 3