dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ekonomiczny 1A po modyfikacjach

    Witam wszystkich,

    Jako że ceny mieszkań w obecnych czasach są przerażająco wysokie postanowiliśmy kupić działkę i wybudować dom, jako że nie mam dużego pojęcia w zakresie budownictwa postanowiłem trochę podrasować swoją wiedzę za pomocą internetu i jak udało mi się wyczytać najtańszym domem jest dom o prostej bryle z dwuspadowym dachem oraz bez piwnicy, także najbardziej z projektów spodobał nam się ekonomiczny 1a pasuję także idealnie do naszej prostokątnej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, ekonomiczny 1a Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budowa domu - Realizacja projektu indywidualnego

    Witam wszystkich użytkowników i czytelników.

    Nadszedł już czas, aby pierwszym wpisem otworzyć mój dziennik budowy.
    Postaram się w kolejnych dniach, mniej lub bardziej szczegółowo, opisywać wydarzenia z placu budowy.
    Kilka zdań o samym projekcie.
    Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, częściowo ze względu na wymiary działki lecz głównie z powodu chęci dopasowania go w 99% do własnych pomysłów i potrzeb (które pewnie będą zweryfikowane ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, indywidualny, parterowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Droga przez meke z nierzetelnym kierownikiem

    Witam forumowiczów,
    W 2008 rozpocząłem przygotowania do przebudowy - architekt, plan, pozwolenia i dziennik budowy. Kierownik budowy 'z internetu', brzmiał w miarę rozsądnie, zaczęliśmy drobne prace (barierki, drzwi balkonowe itp), a kierownik zaczął prowadzić dziennik. W 2010 musiałem odłożyć plany w zw. z budżetem i przestawić się na prace bardziej konserwacyjne (uszczelnienie, ścian itp.), które były dokumentowane w dzienniku do 2013, a potem zapomniałem o aktualizacjach. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dziennik, kierownik budowy, problemy, termin Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Miarodajny C333 - dziennik budowy

    Witajcie forumowicze!

    Z radością piszemy pierwszy post na forum Muratora! Od kilku miesięcy planowaliśmy budowę naszego wymarzonego domu. Przypadkowo trafiliśmy na stronę projektów Muratora i...

    ...wybór mógł być tylko jeden:



    Prosty, schludny, nie za duży, nie za mały. Taki jest Miarodajny!

    Nie planujemy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, c333, dziennik, miarodajny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Witamy!

    - 06-08-2015 - 15:38 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))



    Dziennik ten w zamierzeniach naszych ma po części dokumentować postęp prac, po części pomagać innym budującym swoje wymarzone domki, ale przede wszystkim pomagać nam w trakcie budowy - jako obraz osiągnięć i miara tego co jeszcze nie zrobione abyśmy przed czasem na laurach nie spoczęli ... byle tylko sił (i pieniędzy) wystarczyło ...


    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wpisywania się tu, w dzienniku, nie chcemy prowadzić ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, energooszczędny, indywidualny, pasywny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2