dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jacek69

Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

Oceń ten wpis
Co tam na nowym....

A no właśnie ... Co tam?
Minęło już sporo czasu odkąd zamieszkaliśmy .... boć to ponad 2 miesiące już przeszły ....

Mieszkamy, nic się nie dzieje, ... jak w polskim filmie ... nuda, brak akcji ...

No nie jest tak dobrze ... ani tak źle ...

FAJNIE JEST! Really!

Czujemy to namacalnie ... codziennie i w każdej chwili....

Przestrzeń - to chyba największa zaleta DOM(ku)
Spokój - to chyba druga w kolejce

I choć wiem, że są niedoróbki, że coś tam jest nie tak .... wszem i wobec oświadczam, że dawno już nie zwracam na nie uwagi, i są mi tak odległe jak Jowisz lub inna odległa planeta ... po prostu się mieszka, żyje i tyle ....

Od wprowadzenia się (w marcu) właściwie niewiele zmieniło się w środku:
- nie przybyło mebli
- ciągle nagie żarówki ozdabiają nam sufity i ściany
- w oknach ciągle brak firano-zasłon (po części efekt planowy)
itd, itd

Za to zrobiliśmy podjazd, ścieżkę do drzwi, opaskę wokół domu i .... ogród....
Tak, na zewnątrz jest bardzo fajnie - zasiano trawę i teraz czekamy niecierpliwie aż wzejdzie ...
Z drugiej strony nie ma się do czego spieszyć - przecież trzeba będzie ją kosić :-? 8)

Ale jest miło, choć nie wszystko jeszcze zrobione: brak cokołu wokół domu, schody wejściowe nie tkniete, a i taras wymaga zakasania rękawów i ... uruchomienia strumieni finansowych ...

jednym słowem - Dom jest jak dziecko - istna skarbonka.
Nigdy nie ma momentu, kiedy nie płacisz ...

Jeździmy po sklepach meblowych ... bo choćby tak dla przyzwoitości ... chcielibyśmy wstawić chociaż parę sprzętów do jakiegoś pokoju ... ale mojej Najmilejszej nic się nie podoba. No zupełnie NIC!

Powiedzcie czy to jest Szczególny Przypadek czy też Efekt Klasy (czytaj płci)?

Ja bym już cały dom umeblował w tym czasie (inna sprawa, gdybym miał za co) a Aga nie może się zdecydować na jeden pokoik ....

Jest z tego jeden zysk - nie upłynniamy przynajmniej tych nędznych resztek zasobów, które jeszcze jakimś niezrozumiałym cudem nam pozostały po budowie .... ale i na nie z całą pewnością przyjdzie czas ... wkrótce ...

TAK, oby zamieszkać ... potem już tylko ŻYCIE .... ŻYCIE .... ŻYCIE ...

J
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum