dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jagna

Wielki Podrzutek Jagny

Oceń ten wpis
Idę do pokoju numer siedem do pana Kowalskiego. Pan Kowalski nie ubiega się najwyraźniej w wyborach, a ja nie mam jak usiąść i notować, więc rozmowa jest zupełnie inna. Pan co prawda fatyguje się do szafy i wyciąga mapę terenu, patrzy i mówi, że no tak, tam jest zakaz zabudowy, bo teren jest zmeliorowany i Melioracja nie da zgody na to, żeby tam się coś wybudowało. Co prawda tam już jest kilka domów, bo oni (przecież wiem, bo oni to my) zdążyli jeszcze przed uchwaleniem pechowego PZP, ale teraz to czarna dupa (to moje, on był mniej dosadny, ale o to mu chodziło), bo Melioracja nie ma pomysłu na kompleksowe rozwiązanie tego problemu.
Jak to?! I nie ma, że oczywiście, że w maju, że optymistycznie, że będzie dobrze, że zrobią dla nas wszystko, bo to Dobra Gmina, dobry Pan Wójt o dobry pan Kowalski????!

Mam chyba podkówkę i łzy w oczach, bo pan Kowalski łagodnieje i mi tłumaczy, że oni – czyli gmina – już dwa razy próbowali i za każdym razem im odmawiała ta cholerna Melioracja, że oni jako Gmina by chcieli, że tu się masa ludzi dopytuje, że deweloper naciska, że chcą zaproponować cholernej Melioracji, żeby podała warunki, które mogliby ująć w nowym planie zagospodarowania i żeby się dało budować, ale oni są uparci i nie współpracują i pewnie nic się nie da zrobić… :(

Jeżeli chciał mnie pocieszyć, to mu się średnio udało. Mówię, że Pan Wójt powiedział, że mam za na początku maja przyjść i się dowiedzieć, bo on będzie już więcej wiedział. Pan Kowalski mówi i się uśmiecha. Mówi, że skoro Pan Wójt tak mówi, to można się dowiedzieć, ale jego uśmiech mówi, że jestem naiwną idiotką, która wierzy w obietnice bez pokrycia….
I tak pójdę za te cholerne trzy tygodnie i dowiem. I poproszę Bębniarza, żeby pismo napisał. Albo osiem pism. Będę walczyć :bash:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum