dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrea_l

Agnieszka II

Oceń ten wpis
Tak po prostu, jak w tytule. Wreszcie, po kilkuletnim oczekiwaniu, na uchwalenie planu zagospodarowania przestrzennego gmina, w której leży nasza działka przystapiła do jego sporządzenia. Zgodnie z przepisami miała na to rok od momentu podjęcia uchwały o przystąpieniu do sporządzenia planu. Ale oczywiście to przedsięwzięcie chyba było zbyt kosztowne dla gminy, bo go nie uchwaliła. Skoro tego nie uczyniła, nie zamierzaliśmy dłużej czekać i wystąpiliśmy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy, no i dość szybko ją otrzymaliśmy ( lipeic 2005 r.). I szok, prawie możemy budować, jeszcze tylko parę papierków i pozwolenie na budowę. To oczekiwanie na te wszystkie papierzyska, to chyba najgorszy moment w całym budowaniu, bo po pierwsze primo trochę to trwa, a po drugie primo wydajesz kasę, za którą można by coś konkretnego kupić, a właściwie, to nie masz nic, rośnie tylko góra kwitów.
Będziemy budować dom Agnieszka II z pracowni Archipelag
http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=144
Zdaje się, że nikt z forumowiczów nie buduje takiego domu, bo nie znalałam informacji o realizacji tego projektu. Tzn. znalazłam, ale stare i moje pytania pozostały bez odpowiedzi.
A teraz to juz chyba pójdę spać, bo jutro cieżki dzień przed nami, oczywiście na budowie.
pozdrawiam
andrea_l
cdn. nastapi - mam nadzieję.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum