dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniak25

Ania i Piotrek budują dom w Rododendronach 6 g2

Oceń ten wpis
Dostałam wycenę za dachówkę.
Nie mogłam się zdecydować jaką wybrać, od początki chciałam braas bałtycką w kolorze kasztan ale po oglądaniu różnych dachów stwierdziłam, że jednak jest za duża. Po poradach forumowych zdecydowaliśmy się na creatona ale znowu problem z kolorem a to co najbardziej mnie wkurza to to że ceny są uzależnione od kolorów właśnie. Po naradach rodzinnych zapadła decyzja. poniżej koszta jakie udało mi się wynegocjować.
Creaton premion w kolorze miedź angobowana (elementy ceramiczne) - 15553 zł; dodatki obróbkowe - 3836zł; rynny Galeco pcv 132/80 czekoladowy brąz - 2039zł
W sumie: 21 428zł - dobra cena czy zła??? liczyłam na dach z oknami 20tys max ale się przeliczyłam.

Okna jeszcze mam do wybrania. Zastanawiamy się pomiędzy fakro i roto, oba mi się podobają, na pewno będą z podwyższoną osią obrotu, wyceny zbliżone więc tak naprawdę tylko kwesta gustu albo nie wiem czego, chyba, że mace jakieś opinie i podpowiecie.

Wczoraj rozmawiałam z Panem od hydrauliki i CO - wycena będzie w przyszłym tygodniu a wykonanie w połowie lipca; czekam też na wycenę od elektryka i również wchodziłby chyba w lipcu. Zobaczymy jak się wszystko zgra w czasie.

Plan na najbliższe dni: w środę przyjeżdża więźba, potem dachówka więc planuję, że dach będzie skończony do końca czerwca; na początku lipca będą okna i brama garażowa. Trzeba będzie jakieś drzwi prowizoryczne zrobić i można się w środku zaszyć i robić prąd i wodę. Potem wylewki i tynki i tak minie lipiec i pewnie z połowa sierpnia. Taki mam plan i oby nic się nie zmieniło i pogoda dopisała przy robocie dachu bo mi się wszystko przesunie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum