dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kala67

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

Oceń ten wpis
Cytat Napisał taka_ja & taki_on 4096020
Witaj Kaluś, oj dzieje się tam u WAS, dzieje.

Ogrodzenie zapowiada się fajniutkie Ta ziemia to i mnie przeraża, masz racje pisząc -rozbój w biały dzień. Az mam ciarki wiedząc ile my będziemy musieli nawieźć.

Kalus drzewka jak za tę cenę to nie takie malutkie, ostatnio byłam w dwóch szkółkach,w jednej takie drzewka jak te to koszt 12-13 zł. Ale nie kupowałam teraz, dobrze, jak na jesieni tego roku zakupimy. Chociaż ja widząc te drzewka, to zbyt sporo chciałabym mieć
Super juz tam wygląda przed domkiem, roslinki bda sobie rosły, ogrodzenie będzie, to też inaczej.

Buziaki Kala i powodzenia z tymi pracami do szkoły. Tyle kciukasów za córcię trzymało osób, to ja trzymam za oceny też dla mamy !
taka ja & taki on..........powiem Ci szczerze, że mam juz dośc tej szkoły!!!!!!!
teraz w piątek znowu musze jechac.........i do piątku przygotować kolejny rozdział pracy :(

Cytat Napisał rogbog Zobacz post
Coraz piękniej u Ciebie Kalu . Wasz domek-drewniany- w otoczeniu ogrodu,pięknych drzewek(już zakupionych ,mnóstwa kwiatów..np. malw .już to widzę oczami wyobraźni...będzie cudownie.

Majówkowo pozdrawiam
Bogusiu........moja mama miała kiedys malwy w swoimi ogródku.........przypominaja mi dzieciństwo !!!
wysiewa się je z nasion???????

Cytat Napisał Agatka77 Zobacz post
Hej, Kaluś! Ale mam znowu zaległości...A tyle się dzieje u Ciebie, widzę, ze zakupy ogródkowe rozpoczęłaś:) Ja też powoli coś działam w ogródku, jak znajdę wolną chwilkę to się pochwalę, ale coraz większy problem z tymi wolnymi chwilami mam, bo szykujemy się do przeprowadzki... Pozdrawiam:)
Agatko............wow juz przeprowadzka u Ciebie????
superrrrrrrr trzymam kciuki!!!!!!!!
Cytat Napisał Megana Zobacz post
Kalu, widzę, że zakupiłaś klon, jak brzmi jego pełna nazwa?
Również mam zaplanowany zakup, ale jeszcze czekam na rozplantowanie ziemi w koło domu.
Napisz ile płaciłaś za roślinki?
Meganko........nabyłam trzy klony:
klon palmowy, klon zielonokory i klon tatarski !! :)

Cytat Napisał dorkaK Zobacz post
Hej Kala !!!!
Drzewka fajniutkie, ale się ładnie u Ciebie robi.... ziemia nawieziona, ogrodzenie się robi a i nie długo śliczny ogród powstanie:wiggle:
Trzymam kciuki za dalsze prace i miłego wieczorku życzę :rolleyes: Pozdrawiam pa...
dorkaK.......dziekuje i zapraszam częściej !!!

Cytat Napisał jessi Zobacz post
PIękniasto ,prosze jakie ogrodzenie juz masz ,my troszke ogrodzimy teraz w maju jak bedziemy hiihihhiih
a ile ziemi u ciebie już widzę poszło ,kurcze a co dopiero u mnie pójdzie brrrrrrrrrr ile to pieniążków bedzie kosztowało :( Kala powiedz mi ile twoja działka ma metrów bo taka duuuuuuuuuza sie wydaje ??
jessi.........moja działka ma ponad 2600 m kw.
a ziemi nadal mam za mało :(
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum