dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

azakrzew

Lk 803

Oceń ten wpis
Witam,

jesteśmy w trakcie prac projektowych domu dla 4 osobowej rodziny, na działce 1100 mkw (+1200 mkw od południa w użyczeniu na lata). Działka narożna - ulica od północy i zachodu. Współpracę podjeliśmy z pracownią LK Projekt z Krakowa. Pierwsza wersja koncepcji otrzymała nr LK 790 (http://www.dom-jednorodzinny.pl/?&p=0&o=2451). Wprowadziliśmy do niej nieco zmian (niestety trzeba było zmniejszyć nieco dom, bo pow. zabuduwy przekraczała ostre normy z planu). Tak obecnie wyglądają rzuty i elewacje (pojawił się dach, to niestety wymóg planu zagospodarowania, ale może uda się go przewalczyć uzyskując pozwolenie zamienne, ponieważ nie jest to wymóg bezwzględny)
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	LK 803 piętro.JPG
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	18711   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	LK 803 PARTER 2.JPG
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	61,6 KB
ID:	18712   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacje.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	18713  
Tagi - katalog słów kluczowych: lk-projekt, lk803 Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Balbina200
    Dom wygląda bardzo funkcjonalnie. Jakiej wielkości jest salon? Planujecie kominek?
    Widzę, że nie robicie wiatrołapu - wiem, że wejście jest we wnęce, ale też się nad tym zastanawiałam stąd moje pytanie - mieszkaliście już tak, macie z tym doświadczenie?
    I macie dużą spiżarkę (fajna sprawa), ale kuchnię mniejszą niż jadalnia - co specjalnego planujecie w jadalni?
    I masz już jakiś pomysł, inspirację na dużą pralnię? Też taką mam i zaczynam o niej myśleć