dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Skromny, elegancki, nowoczesny - z127

3 miesiące zamiast 2 tygodni

Oceń ten wpis
Wstępnie dach miał być zrobiony w 2 tygodnie. W sumie jakby zliczyć ilość dni pracy to może i by wyszło tyle, albo nawet mniej. W każdym razie od czasu rozpoczęcia prac minęły już ponad 3 miesiące i dopiero dziś dekarz zadzwonił, że skończone i żebyśmy oglądali i krytykowali. Wybaczam mu tylko dlatego, że tak naprawdę nigdzie mi się w tym momencie nie spieszy, a efekty jego pracy są wystarczającym zadośćuczynieniem (chociaż ostatecznej wersji jeszcze nie widziałem). Na przykład taki komin - efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - małe dzieło sztuki. Bałem się, że blacha będzie troszkę zbyt jasna ale w sumie nie razi

No tak po prawdzie to dach jeszcze nie skończony. Zostały jeszcze obróbki wokół tylnego wykuszu, ale to zostanie zrobione po elewacji i okna dachowe (wiosną).

Więcej o tej przygodzie może uda mi się napisać na blogu w weekend chociaż ostatnio strasznie krucho u mnie z czasem. Ale na pocieszenie na razie załączam tylko fotki komina (jeszcze sprzed ukończenia dachu). No i widać w końcu dachówki nie przykryte śniegiem.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin01.jpg
Wyświetleń:	1245
Rozmiar:	59,4 KB
ID:	39157   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin02.jpg
Wyświetleń:	1106
Rozmiar:	66,4 KB
ID:	39158   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin04.jpg
Wyświetleń:	927
Rozmiar:	52,8 KB
ID:	39160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin07.jpg
Wyświetleń:	971
Rozmiar:	64,1 KB
ID:	39161   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin05.jpg
Wyświetleń:	1005
Rozmiar:	65,8 KB
ID:	39164  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Moni666
    Kiedy u mnie skończyli dach Pan powiedział " no cóż teraz czekamy na deszcz"
    pierwszy deszcz nic mu nie zrobił ale po ulewie wyszło to i tamto
    takze życze powidzenia i " czekamy na deszcz"
  2. Avatar Dominika i Łukasz :)
    Moja ulubiona, przepiękna dachówka ps. choć u nas położona inna, bo metraż duzy i cena wyszła zawrotna. pozdrawiam.
  3. Avatar Spirea
    pięknie komin rzeczywiście wyszedł cudnie. I faktycznie nie widać tak różnicy w kolorze. Mogę się pochwalić, że my powoli przezwyciężamy przeciwności i podobno jedna połać jest zrobiona. Jutro jedziemy zobaczyć. Dekarz straszy, że zostaną 2-3 palety dachówki, nie wiem jak to możliwe.