dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Balikowy Dom

Marzec cz.1

Oceń ten wpis
Marzec zaczął się bardzo dobrze, bo pierwszego odpaliłem kocioł i nastało dłuuuugo oczekiwane ciepełko. Jak na razie to druga skucha na budowie, tzn. chodzi mi o czas oczekiwania. Pieniądze na kocioł wpłaciłem chyba na początku października. Tak czy inaczej piec jest i grzeje. Po 2 dniach grzania w domu było już gorąco. Mam też skończoną już kotłownie, wyprowadzenie wody na zewnątrz. W najbliższy weekend muszę założyć czujnik do szamba, żeby można było normalnie z kibelka korzystać. Z takich ważniejszych rzeczy to czekam jeszcze na rozmarznięcie ziemi, żeby przekopać kabel i podpiąć skrzynkę elektryczną. W międzyczasie szlifuję parter i przymierzam się do malowania. A w przyszłym tygodniu mam plan zabrać się, razem z tatą, za budowę kominka.
Po poszukiwaniach odnośnie czym malować dom od środka zdecydowałem się na lazur href=http://www.v33.pl/lazury/b.-lazura-ochronna-aqua-stop,384.html?&vars=cHJvZHVpdF9pZD03ODA%3D 3v3 aqua stop. Po odpowiedziach jakie dostałem na forum muratora szukałem lazuru 3v3 w żółtej puszcze, ale były tylko w wersji na zewnątrz. Pokazałem to żonie i po dyskusji z nią doszedłem do wniosku, że ona nie zaakceptuje środka, który nie jest na wodzie. I faktem, że potem znalazłem ten lazur w żółtej puszce z adnotacją, że też do wewnątrz ale sobie odpuściłem. I niedawno wstąpiłem do Leroy i tam natknąłem się na lazur 3v3 aqua stop, wodny, do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz, wodny, czyli ma wszystko to co chciałem. Zrobiłem próbę i kupiłem. Może ciut za mocno błyszczy ale nie znalazłem nic lepszego. Oleje sobie odpuściłem, bo te tanie mnie nie przekonują a na lepsze mnie nie stać.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar OlaiJacek
    Gratuluję wyboru lazury i ciepełka, też szukam i szukam i chyba też zdecydujemy się na V33 do wnętrz, choć kusi mnie olej lniany tak polecany na forum. Pozdrawiam
  2. Avatar telewy
    Też kusił mnie olej ale te co mi się podobały były drogie. Poza tym jednak obawiałem się, że olej będę musiał częściej odświeżać, a na brak czasu nie narzekam.