dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mieszkanko Malgosi - prawie jak budowa

Zaczynają się schody - teść nie wyrabia.

Oceń ten wpis
18-03-2008 23:02

Sciany nieskonczone (w miedzyczasie pod belkami zamontowalismy halogeny), ale zaczynamy ruszac temat podlogi. W moim pokoju (tzw. srodkowym) i sypialni bedzie jakies drewno. W kuchni, salonie i przedpokoju - beton. No i tu jest pies pogrzebany. Z czego zrobic betonowa podloge na drugim pietrze w bloku?

Wybralam za to do sypialni dab barlinek, do srodkowego parkiet bambusowy. Niestety nasz glowny grzebek poszedl na inna robote i zostawil swojego pracownika - prywatnie swojego tescia. Gosciu zaczal klasc barlinek i tak ubrudzil podloge, ze az zagotowalam! Zobaczyłam to na jego nieszczescie zanim mu zaplacilam, kiedy przyjechalam tam z dodatkowymi deskami, bo tak fantastycznie je rozmiescil, ze mu zabraklo, chociaz obliczone bylo idealnie. O wpol do piatej juz go u mnie nie bylo, mial konczyc w sobote, ale "strasznie go w krzyzu polamalo" i takie tam bzdury. Za to doskonale wiedzial, gdzie ma po kase przyjechac. Na szczescie "szefo" zalagodzil sytuacje (czyt. posprzatal), bo juz bylam gotowa zerwac wspolprace z panami. Postanowilismy zrobic przerwe, dopoki nie wroci z drugiej roboty. Tymczasem odnajduje na Forum watek: Wykonczeniowka, a dokola brud i smrod. Tego mi bylo trzeba...

Updated 09-04-2010 at 17:30 by malgos2

Tagi - katalog słów kluczowych: beton, posadzka Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze