dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Rudzik

Wylewki

Oceń ten wpis
Kolejny etap prac za mną. W tym tygodniu ekipa zrobiła wylewki. Czas przygotowania tj dokładne i szczelne wykonanie dylatacji brzegowej zajęło mi ponad dzień natomiast czas wykonania samej wylewki ekipie (4 osoby) zajęło około 3 godz. - 130 m2 .
Po wylaniu wyglądało to tak jakby na podłodze ktos rozlał tysiace litrów zsiadłego mleka.
Teraz kilka dni postoju i ruszam z ociepleniem stropu i ułożeniem sufitu z gipskartonu.
Pozatym dzisiaj w stawie zobaczyłem setki malutkich rybek (karasków) - niedługo będę musiał chyba otworzyć sklep rybny lub smażalnie.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w1.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	61817   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w2.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	61818   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w3.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	61819  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar MMSURP
    Cytat Napisał monia i stasiu :)
    Mam pytanko ile policzyli sobie za wylewki ? Mieli swój materiał, tak ?
    Teraz super wygląda podłoga

    Sorry że tak późno odpisuje ale poprostu przeoczyłem ten wpis.
    Odp: wylwki tj materiał i robocizna (130 m2, gr 6cm) kosztowały 7800PLN. Materiał był w postaci gotowej mieszanki przywiezionej z cementowni.
    Updated 29-10-2011 at 22:11 by MMSURP
  2. Avatar MMSURP
    Cytat Napisał sibaf
    Widzę że praca wrze Mam pytanie, czy na tym etapie prac jesteś w stanie powiedzieć coś na temat kosztorysu podanego przez muratora? Jest on realny?
    Co do kosztorysu to ciężko mi określić jego realność z tej przyczyny że na budowie zastosowałem nietypowe (czytaj droższe) rozwiązania (np. płyta fundamentowa, ogrzewanie podłogowe, grubsza izolacja i inne).