dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tosinek

refleksja

Oceń ten wpis
Naszło mnie i przeczytałam dziennik walki z własnymi słabościami. Domek jest, a nawet ma nowych lokatorów: Dyśka (choimka) i Felixa Aslana Imanhotepa czyli kociaka. Ogród zaczyna wyglądać pięknie, kupa roboty w domu jeszcze przed nami ale mam już barierki i inne bariery i mimo, że płacę co miesiąc okropne pieniadze za mój kawałek ziemi to powiem wam nie żałuję. Wszystko jest kwestią ustawienia sobie w życiu i tyle. Idę spać, może jeszcze tu zajrzę - dobrze mi to [psychicznie robi
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Tosinek,witaj!
    Probuje do ciebie napisac prywatna wiadomosc,ale masz zapchana skrzynke...Mam 2 male pytanka.1)mam pytanie odnosnie stropu,mam nadzieje,ze nie masz nic przeciwko.
    Jak u was wygladala zamiana stropu Porotherm na Terrive od strony papierkowej.Mamy niemrawego kierownika budowy i odsyla nas do Lipinskich(autorow projektu).
    Jeszcze jedno pytanko-widzialam na zdjeciach,ze podciag macie oparty na silikacie.Podciag w projekcie ma 30 cm,silikat 24cm-czy zmienialiscie szerokosc calego podciagu,druga polowe,czy tylko koncowke?Bede wdzieczna za odpowiedzi,pozdrawiam