dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Od czego zacząć ;-))

Oświadczenie o możliwości przyłączenia do sieci Tauron

Oceń ten wpis
Dziś Tauron przysłał nam zgodę ważną przez rok o możliwości przyłączenia punkt 2 mnie niepokoi
2.Przyłączenie będzie wymagać wybudowania przyłącza _ czyli co mam postawić słupy czy jak, może mi ktoś to wyjaśnić i jeszcze muszę wypełnić wniosek o uzyskanie warunków przyłączenia kiedy taki wniosek należy składać
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    Z tego co wiem to przyłącza oni budują przynajmniej w vattenfallu. A masz w umowie termin do kiedy Cię podłączą???
  2. Avatar macha20
    nie nie mam pewnie jak złożę ten drugi wniosek to może się określą pożyjemy zobaczymy
  3. Avatar Kinga I Dawid
    Musisz złożyć wniosek o warunki przyłączenia do sieci tam bedzie wszystko napisane.
    A pozatym u mnie tez był taki punkt i sami postawili słupy tez Tauron.
    Pozdrawiam
  4. Avatar Kinga I Dawid
    PS Jak zamiezasz sie w niedalekiej przyszłosci budowac to najlepiej juz składaj ten wniosek. Prad podłanczali mi prawie rok a dom postawiłem na prądzie od sasiada.
  5. Avatar Mona7
    Dokładnie warunki trzeba jak najszybciej załatwić. Ja też lecę na sąsiada prądzie ja mam mieć dopiero w wakacje albo i później.
  6. Avatar motylek0503
    ja od razu podpisywałam umowe ale wszędzie jest inaczej
  7. Avatar Mona7
    A ja najpierw miałąm warunki były potrzebne do PnB a potem umowę
  8. Avatar macha20
    A macie jakieś wzór jak to wypełnić
  9. Avatar Mona7
    wiesz ja niestety jak w tauronie jest nie wiem ja mam vatenfala i oni mi dali po prostu formularz który wypełniałąm dane dzialki nasze dane itp i do tego dołączałam mapkę z działką