dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy dom dla wroga czyli nasz pierwszy Słodki :)

Okna

Oceń ten wpis
Po raz kolejny to zrobiłam... Już właściwie wybraliśmy okna (oknoplast) a tu czytam na forum, że może niekoniecznie Ehhh...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar M_A_R_T_A
    czemu niekoniecznie? my mamy właśnie akna z Oknoplastu i uważam, że to był najlepszy wybór. Montowane ok 2 tygodnie temu. Jakość produktu jak i sam montaż bez zarzutu. aha, model Thermic 90, chociaż zobaczymy jak to będzie. a czemu masz wątpliwości?
  2. Avatar mtal
    Dokładnie ten model również nas interesuje. Okna wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Wydaje mi się, że są solidne. Dotarłam do wątku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-obs%C5%82uga
    Po dokładniejszym zapoznaniu się z lekturą stwierdzam, że niestety na forach gdzie dokonuje się opinii danego produktu pojawia się mnóstwo osób, które niestety nie są bezstronne. Mało tam faktycznych użytkowników produktu a cała masa "ekspertów", czyt. sympatyków jakiejś konkretnej firmy. I tak co post pojawia się "to jest do bani ja ci zrobię lepsze"... Druga rzecz. Wątek zaśmiecany jest rozwałkowaniem jednej sprawy, no, może dwóch co powinno być załatwione w zupełnie innym poście. Ten miał służyć ocenie okien oknoplast. Chyba Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że niezależnie jakie okna kupimy, sukces tkwi w ich montażu. Kiepskich montażystów, niezależnie od marki okna, jest cała masa. Lepiej byłoby ocenić produkt oraz firmę dokonującą ich montażu. Byłoby jeszcze lepiej by ktoś podzielił posty na województwa. Boże o ile łatwiej człowiek mógłby poruszać się na tym forum! Straciłby o wiele mniej czasu na siedzenie przy kompie i dowiedziałby się tego czego szukał, czyli czy okna są dobre i jakich montażystów w okolicy unikać... Straciłam pół dnia na przeglądanie jak się różni obrzucają błotem. Efekt - jutro jadę do przedstawiciela oknoplast i zamawiam okna.