dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kurnikowo :)

mały problem z lustrem w łazience

Oceń ten wpis
zamontowali nam też juz jakiś czas temu umywalkę z szafką. Szafka jest podwieszana. Aż się prosi, żeby nad nią jakieś lustro powiesić. Wymyśliłam sobie, że ma ono być w ramie w kolorze starego srebra. Albo w białej, chociaż srebro bardziej do mnie przemawia.
Bylismy u szklarza z zapytaniem czy można u niego zrobić coś takiego na zamówienie. Jak usłyszał, że to lustro ma być powieszone w łazience to zabłysnąć głupawym uśmieszkiem, co od razu mnie do niego zraziło. Podobno taka rama za jakieś 2 lata może się "wypaczyć", a poza tym to on srebrne listwy na ramę musiałby dopiero zamawiać, bo miał tylko pozłacane (jak wszędzie, eh). Muszę szukać dalej, a wieść o "wypaczaniu" mnie nie zraża. Już nie raz tak było, że z majstrami musiałam polemizować, bo mnie przekonywali, że to rozwiązanie jakie ja wymysliłam, jest bez sensu.
A to zdjęcie naszej umywalki i jakieś przykłady ram, o których myślę (mniej więcej).
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3261043.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	76,9 KB
ID:	111197   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro-2258d.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	12,8 KB
ID:	111195   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kare-design-lustro-barock-shining-biale-104x74.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	31,4 KB
ID:	111196   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro_rama_klasyczna_srebrna_eoprawa.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	36,0 KB
ID:	111198  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    Katkam, zajrzyj na strony Ikei, bo mają chyba lustra w takich srebrnych oprawach. Po drugie poszukaj punktu, gdzie oprawiają obrazy. Mają zwykle bardzo bogaty wybór. Mogłabyś wtedy kupić samą ramę i zanieść szklarzowi do zrobienia. Po trzecie, masz dość wąsko nad tą umywalką (strzelam - coś ok. 60 cm). Jak weźmiesz taką ramę jak wkleiłaś, to tego lustra dużo nie zostanie i może być przyciężkawo. Pomyśl, czy nie lepiej powiesić lustro bez żadnej ramy.