dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andy61

Znowu do przodu.

Oceń ten wpis
Elektryka rozprowadzona, hydraulik zakończył układanie rurek do wody i ogrzewania na poddaszu. W łazience grzejniki, a w pokojach klimakonwektory, ogrzewanie będzie niskotemperaturowe. Zapadła kolejna decyzja (jakiś czas temu) zakładamy pompę ciepła, będzie możliwość klimatyzowania domu w sezonie letnim. Na ścianach firma układa właśnie płyty G-K, wkrótce zaczną gipsowanie łączeń płyt. Jeszcze coś ważnego, w zeszłym tygodniu ENERGA założyła licznik na przyłączu czas budowy, a dziś podali napięcie. JEST PRĄD !!! W zeszłym tygodniu hydraulik podłączył nas do kanalizacji i wody, dziś założył nam licznik na wodzie. HURAAA !!! Budowlańcy się cieszą. Nareszcie nie trzeba korzystać z agregatu. Na przyłącze czekaliśmy tylko 3 miesiące.
Jednak życie jest piękne!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ashtare
    hej, a jaka w koncu firme wybrales??
  2. Avatar andy61
    Cytat Napisał ashtare
    hej, a jaka w koncu firme wybrales??
    Sorry! nie zaglądałem tu całe wieki. Jestem właśnie na etapie zakupów sprzętu do łazienek i AGD.
    Firma to HMB Szkieletowe Domy Energooszczędne. Już zakończyli pracę, więc mogę polecić ich z czystym sumieniem.
    Pozdrawiam
  3. Avatar ashtare
    Dzieki! To wrzuc tez swoje opinie o spotkanych pracownikach na liste - mam nadzieje ze bedziesz mial tylko takich na biala
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...24#post5479624