dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zlobiva

Kupujemy dom!

Oceń ten wpis
I na mnie przyszedl czas! Byłam przekonana, że po tym, jak niespełna dwa lata temu przeprowadzilismy się do nowego mieszkania, na dom poczekam znacznie dłużej. Nawet umówiliśmy się z mężem, że w nowym, jeszcze nie do końca urządznym mieszkaniu, pomieszkamy jakieś 5 lat. Tymczasem druga ciąża, brak windy i ogrodu skutecznie popchnęły nas do szybszej zmiany.

Długo szukaliśmy czegoś urządzonego, niedużego, ale ze sporym ogrodem. Domu, do którego moglibyśmy wprowadzić się zaraz, jeszcze przed narodzinami drugiej córki. Przejrzałam dziesiątki ogłoszeń, z których wybierałam naszym zdaniem najlepszeofer. Zobaczyliśmy w sumie 8 gotowych domów na północy, południu i zachodzie Poznania. W każdym znalazło się coś, co wymagało natychmiastowej zmiany (łazienka, kuchnia, ilość sypialni, układ pomieszczeń, itp., itd.). W końcu zdecydowaliśmy się obejrzeć dom w stanie deweloperskim i na niego się zdecydowaliśmy!

Niespełna trzy tygodnie przed planowaną datą porodu podpisaliśmy umowę przedwstępną i właśnie załatwiamy formalności kredytowe. Mam nadzieję, że szybko uporamy się z formalnościami i w końcu dostaniemy klucze do upragnionego domu. Już zarezerwowałam wstępnie terminy u ekip remontowych i liczę na to, ze w połowie lipca będziemy mogli zacząć wykańczanie naszego gniazdka.

W kolejnych wpisach będę prezentować zdjęcia domu, ogrodu, moje projekty wnętrz i dokumentację z postępu prac. Liczę na Wasze opinie i rady.

Już nie mogę się doczekać.
Tagi - katalog słów kluczowych: deweloperski, dom 200m Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Ania & Krzyś
    Powodzenia !! Winda chyba już nie będzie potrzebna