dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowania i nie tylko

finisz?

Oceń ten wpis
to już chyba naprawdę ostatnia prosta
Dzisiaj pojechaliśmy poszukać blatów. Jeśli ktoś chce duży blat, który nie wygląda jak marmur, drewno lub płyta nagrobkowa, to ma problem. Nawet spory wybór był w Juan, ale jak już coś było ładnego, to tylko występuje w wersji 3m, a ja nie chcę łączeń na blacie. Obejrzeliśmy potem Pfleiderera. Tu w zasadzie w grę wchodził tylko czarny z powłoką antybakteryjną i imitacja aluminium. Uznaliśmy, że najlepiej będzie pasować jednak wytypowany wcześniej blat w kropki w Lupusie. Trudno, trzeba będzie poczekać 3 tygodnie.
Pojechaliśmy do Lupusa, a tu niespodzianka - jedną sztukę mają na stanie Blat będzie u nas w poniedziałek przed południem. Zostało więc zamówienie płyty i piekarnika i możemy kończyć kuchnię.
Jutro chłopaki będą kłaść panele w garderobie i sypialni. Jak zdążą, to położą też panele z profilem Incizo jako profil schodowy - ma to wykończyć antresolę. Ja będę się zabierać za sprzątanie. Obiecałam też małej skręcenie jej expeditów na zabawki, gry i książki. Jeśli damy radę, to może część paneli położymy już razem bez szwagra. W przyszłym tygodniu ma też przyjechać kominiarz. Chcę już zbierać papiery do odbioru
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze