dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

....

Oceń ten wpis
poprzedni post był pozytywny ale żeby nie było że jest tak różowo teraz troszkę ponarzekam:
po pierwsze zbieranie dokumentów do zakończenia budowy i tym samym zamknięcia kredytu zakończone, we wtorek jedziemy do banku złożyć ostateczne dokumenty, troszkę było z ty zachodu bo niby każdy spec wie jak dokumenty muszą wyglądać (przynajmniej tak twierdzą podczas rozmowy) a jak przychodzi co do czego to albo źle wpiszą nr działki, a to nie załączą swoich uprawnień itd. po wielu telefonach, kilku zaskakujących opłatach w nadzorze budowlanym pierwszy raz trafiliśmy na starszego gościa - napisał na wniosku czego brak (uprawnień kominiarz) powiedział jak doniesiecie będzie ok, na drugi dzień doniosłam był inny gość, przeglądał z 15 min. moje dokumenty mimo że mówiłam "byłam wczoraj tamten pan napisał czego brak", stwierdził że na mapie brak jednego pomiaru - odległości od domu do końca działki (ale tam nie ma kamienia mówię więc pomiaru nie musi być) są wszystkie z pozwolenia i warunków ale pan się uparł i mam dać geodecie do naniesienia dobra jadę do geodety, tam godzinny wykład "po co przecież nie musi być" "skąd on ten wymiar ma znać" itp. w końcu naniósł i wracam do nadzoru - tym razem prosto do Pana nr 2 oddaje mapkę i pytam ok ten że ok i mam za 3 dni stawić się po zaświadczenie że nie wyrażają sprzeciwu na użytkowanie więc mam zgodę nadzoru na zamieszkanie !!!!!!

po drugie STOLARZE SĄ NIESŁOWNI nadal nie mam stołu do jadalni!!!!! Pan stolarz po podaniu ceny zamilkł, umawiał się ze mną ze 4 razy i ani razu nie przyjechał, raz inspekcja pracy, drugi raz awaria auta, potem znowu inspekcja pracy, kurczę ja nie mam innego pomysłu na ten stół rodzinka się śmiej że będziemy jeść na stojąco lub w najgorszym wypadku bierzemy stary

po trzecie nadal nie mam pomysłu na górną łazienkę a czas leci płytkarz umówiony na początek grudnia a ja nawet nie wiem jakich płytek chcę ostatnio spodobały mi się Elegant natur z Tubądzina, jednak muszę iść do salonu płytek i zrobić projekt, całkiem nie mam weny chyba muszę kilka dni odpuścić....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar lucka6
    Aga_ada, nie doczytałam, my mamy Elegant Natur w dolnej łazience!! Tylko bez dekorów, bo nie chcielismy zeby nam się opatrzyły...Może jutro porobię trochę fotek to sobie na żywo pooglądasz

    Dokupiliśmy do nich mozaikę Dune Selenita, wydaje mi się że ładnie ze sobą pasują
  2. Avatar aga_ada
    super lucka6 czekam na fotki !!! moja górna łazienka rodzi się w bólach ale przynajmniej już mam jej wizję w głowie i wiem do czego dążę ...