dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bławatek

Zamykanie domu

Oceń ten wpis
Jesteśmy na etapie zamykania domu. Na dachu zostało do położenia kilka dachówek.
Kiedy ekipa sztuk raz, kładzie dachówkę, to my z mężem zamykamy okna folią.
Robimy okna z łat i kontrłat. Na dzień dzisiejszy zamykamy dom na zimę, chociaż pogoda piękna ale nie wiadomo co będzie w następnych miesiącach.
Trochę sprzątam w koło domu ale co zajadę na budowę, to znów bałagan. Leżą porozrzucane paski od dachówki, kartoniki ale nie szkodzi, obejdę wkoło domu i posprzątane Po skończeniu dachu posprzątam w domu i na zewnątrz. Później planujemy pociąć drzewo, może uda się poskładać przed zimą.
Szukamy okien ale nie wiemy jakie wybrać. Dostaliśmy dobrą cenę w DRUTEXIE ale z tego co widzę, to mają złą opinię. Może ktoś poradzi jakie okna kupić w rozsądnej cenie........
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    No faktycznie,nie czytalam opinii,ale mam Drutexa w obecnym mieszkaniu i nie jestem zadowolona do konca.Ciezko powiedziec,co jest dla kogo w rozsadnej cenie.Ja wybralam Veke,ale na pierwszym miejscu patrzylam na jakosc,a cene pozniej negocjowalam.
  2. Avatar emildominika
    my też dostaliśmy dobrą ofertę na drutexa ale wybraliśmy veka perfectline
  3. Avatar monia i stasiu :)
    Dzięki za podpowiedz, rzeczywiście, jak czytam, to są dobre okna. Tylko muszę je znaleźć
  4. Avatar sarbela
    Cześć Sama nie mogę nic polecić ale koleżanka wybudowała dom w Moskorzynie i polecała firmę PikPlast z Lubina. Z kolei szwagier brał okna od Kossowskiego z Polkowic. Niestety nie wiem jakie profile brali ale są zadowoleni.