dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

qqka

optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

Oceń ten wpis
witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 5 z 6
  1. Avatar Agula75
    Cytat Napisał waltornia1000
    Interesuje mnie wiatrołap,,,macie może jakieś fotki?
    Jak ktoś ma to może powrzucajcie jakieś fotki...
    Do tej pory nikt nie wrzucał tu fotek, bo nie wiemy jak to robić Więc Twoja prośba raczej nie zostanie zrealizowana... Podaj maila, to przy okazji zrobię zdjęcie i wyślę. Ale co Cię w tym wiatrołapie interesuje, wymiary, wygląd?
  2. Avatar Agula75
    Poprawiam się, swego czasu było zdjęcie
  3. Avatar waltornia1000
    najbardziej wygląd bo próbuję namówić na to żonę,prawdopodobnie stanie patio,ale z chęcią rzucę na to okiem
    Z góry dziękuję.
    [email protected]
  4. Avatar aichas
    Witam. Zastanawiamy się z mężem bardzo poważnie nad tym projektem. Byłaby szansa zobaczyć jak wygląda dom "na żywo"? Proszę o wiadomość.

    Pozdrawiam
  5. Avatar atad7
    Witam. Jeśli chcecie obejrzeć kilka fotek z ukończonego Optymalnego to zapraszam na budogram.pl Zakładka dzienniki, etap budowy prace wykończeniowe. Pozdrawiam
    Ps. aichas - myślę , że nie będzie kłopotu
  6. Avatar aichas
    najwyraźniej wpis pojawił się nie tam gdzie chciałam, bo miało być do Agula 75, która budowała domek koło Krakowa budogram już sprawdziłam, a teraz chciałabym zobaczyć tak jak napisałam powyżej -na żywo
    zanim swój zobaczę-minie jeszcze duuuużooo czasu
  7. Avatar Agula75
    Atad7, zdjęcia obejrzałam, domek piękny, gratulacje, widzę, że teraz zajmujemy się tym samym, tzn. oczekiwaniem na zieloną trawkę...
    Aichas zapraszam, podaj maila, umówimy się jakoś. Pozdrawiam
  8. Avatar atad7
    Dzięki Agula. A jak Wam sie mieszka?

    Ps. Aichas- albo pomyłkowo wcisnęłaś mój email, albo po prostu przychodzi do wszystkich
  9. Avatar aichas
    Cytat Napisał Agula75
    Atad7, zdjęcia obejrzałam, domek piękny, gratulacje, widzę, że teraz zajmujemy się tym samym, tzn. oczekiwaniem na zieloną trawkę...
    Aichas zapraszam, podaj maila, umówimy się jakoś. Pozdrawiam
    Witam,

    bardzo dziękuję. Trochę tak głupio mi jest prosić o obejrzenie Waszego domu, ale bardzo jestem ciekawa jak się prezentuje "na żywo". Jeśli nie byłby to problem to bardzo chętnie byśmy podjechali z mężem. Najchętniej w jakiś weekend bo w tygodniu ciężko z czasem. Mój adres [email protected]cze raz dziękuję. Do usłyszenia.
    Joanna
  10. Avatar Agula75
    My jeszcze nie mieszkamy, ale chwila przeprowadzki zbliża się wielkimi krokami...



    Cytat Napisał atad7
    Dzięki Agula. A jak Wam sie mieszka?

    Ps. Aichas- albo pomyłkowo wcisnęłaś mój email, albo po prostu przychodzi do wszystkich
  11. Avatar rmg82
    Atad7 chatka wygląda super
  12. Avatar rmg82
    hej
    jak Wam idzie budowanie?
  13. Avatar atad7
    My już skończyliśmy budowanie i od 2 miesięcy mieszkamy w domeczku
    Trawka też już nam urosła, myślę, że czas na pierwsze koszenie
    Brakuje nam tylko z przodu bramy, ale z tym musimy poczekać, aż nam wybudują ulicę. Na razie sami położyliśmy płyty betonowe.
    Poza tym mieszka się super. Czasami tylko można zabłądzić hi,hi...
    Updated 21-06-2015 at 21:50 by atad7
  14. Avatar rmg82
    pogratulowac się należy atad7
  15. Avatar krolm
    Proszę o wszelkie zdjęcia z budowy Optymalnego. Będę wdzięczna też za rozwiązania architektoniczne. Zwłaszcza za taras, o którym marzę, a który ma być na spadku (od strony salonu, kuchni.
    Mój mail [email protected]
    Dziękuję atad7 za zdjęcia.
    Jestem na etapie wylanych fundamentów.
  16. Avatar Agula75
    Cytat Napisał krolm
    Proszę o wszelkie zdjęcia z budowy Optymalnego. Będę wdzięczna też za rozwiązania architektoniczne. Zwłaszcza za taras, o którym marzę, a który ma być na spadku (od strony salonu, kuchni.
    Mój mail [email protected]
    Dziękuję atad7 za zdjęcia.
    Jestem na etapie wylanych fundamentów.
    Hej, my też mamy spadek terenu, zrobiliśmy piwniczkę pod tarasem na różności ogrodowe. Teraz myślę, gdzie byśmy je pomieścili, gdyby jej nie było Jak znajdę jakieś zdjęcie wyślę Ci na maila.
  17. Avatar rmg82
    heya
    jak się mają Wasze realizacje?
  18. Avatar maciekmietek78
    Witam, razem z moją 2-gą połówką też przymierzamy się do tego projektu,
    jeśli ma ktoś chwilkę czasu to poprosimy o jakieś fotki na: [email protected]
    PS. Chcielibyśmy większy garaż...
    Pozdrawiamy
  19. Avatar Agula75
    hej, wysłałam kilka zdjęć na maila. Pozdrawiam
  20. Avatar Agula75
    Uprzejmie donoszę, że optymalny pod Krakowem już gotowy Pozdrawiam
Strona 5 z 6