dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MissOlii

kaloryfery....

Oceń ten wpis
a skoro było wspomniane o kaloryferach.........


zgadnij ktróy kaloryfer robił Polak a którry anglik?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03536.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	156822 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03535.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	156823



na dzien dobry w 8 dniu mieszkania musielismy wymienic wszystkie zawory w grzejnikach bo gdy probowalismy przykrecic kaloryfery wszystkie zaczely ciec! Jeden nowy byl wadliwy co sie okazalo juz po ponownym napuszeniu wody w kaloryfery.

Zmiana zaworu z grzejnikiem pełnym wody- przezycie bezcenne!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar MissOlii
    dodam tylko ze kaloryfery chcielismy przykrecic na czas uszczelniania okien. Nie z totalnego skąpstwa
  2. Avatar mariwa
    ja bym powiedział, że na 2 zdjęciu robił pakistan
  3. Avatar MissOlii
    Cytat Napisał mariwa
    ja bym powiedział, że na 2 zdjęciu robił pakistan

    nie miałam jeszcze stycznosci z ich praca
  4. Avatar mariwa
    w jakim rejonie kupiliście ten dom?
  5. Avatar MissOlii
    North East
  6. Avatar alusia1974
    brak komentarza
    Updated 28-12-2012 at 19:58 by alusia1974
  7. Avatar MissOlii
    Cytat Napisał alusia1974
    Nie doczytalam o tych latach 60-tych.Jesli chodzi o podloge na "gruncie"-norma,deski na pietrze-norma.Jedynie w nowym budownictwie mozna liczyc na wieksze "luksusy budowlane".A w nocy nie budza was te rurki jakby duchy buszowaly po pietrze,ha,ha?Tak serio,to cieszcie sie,ze grzyba nie ma.Cos tam podreperujecie,pouszczelniacie i bedzie lepiej.Powodzenia

    czemu rurki miałyby nas budzić?? przecież rurki się nie ruszają pod podłogą....

    nowsze budownictwo budowane dokładnie tak samo poprzedni dom w ktorym mieszkalismy był z ok 2006 r i cement na dole jak sie patrzy
  8. Avatar alusia1974
    Rurki oczywiscie sie nie ruszaja,ale jak sa stare to wydaja rozne dzwieki podczas,gdy prze nie przeplywa woda na przyklad-a do tego boiler umiejscowiony czasem w szafie jednej z sypialni-wrazenia sluchowe czasem bezcenne.Ale skoro nigdy nie mieszkalas w bardzo starym domu,to nie mialas okazji "zasmakowac"tego typu nocnych atrakcji:n Ciekawa jestem,co tam jeszcze odkryjecie-oby jak najmniej niemilych niespodzianek.
  9. Avatar MissOlii
    Cytat Napisał alusia1974
    Rurki oczywiscie sie nie ruszaja,ale jak sa stare to wydaja rozne dzwieki podczas,gdy prze nie przeplywa woda na przyklad-a do tego boiler umiejscowiony czasem w szafie jednej z sypialni-wrazenia sluchowe czasem bezcenne.Ale skoro nigdy nie mieszkalas w bardzo starym domu,to nie mialas okazji "zasmakowac"tego typu nocnych atrakcji:n Ciekawa jestem,co tam jeszcze odkryjecie-oby jak najmniej niemilych niespodzianek.

    bojler na szczescie jest w kuchni na dole, strzela tylko czasem jak jest wiecej niz jeden dzien roznicy miedzy paleniem.