dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ewa II-GL526A

Adresik już jest :)

Oceń ten wpis
Jak na razie mało co robimy- brak czasu
Oczekujemy na zachcenie naszego hydraulika. Jeśli już go wena najdzie to może wpadnie do nas coś nie coś porobi???
My, żeby się coś jednak działo postanowiliśmy sobie już załatwić adres.
Złożyliśmy wniosek odczekaliśmy swoje (tydzień) i pewnego dnia dzwoni do mnie Pani w celu uzgodnienia nr domu. Miło z jej strony , ze wzięła moje zdanie pod uwagę
Zwłaszcza, że zaproponowany przez nią nr był.....powiedziałabym "mało fajny". Ponieważ Nasz domek jest usytuowany w okolicach nr: (od prawej) 31, przed nami 31C, między 31 a 31C jest 31A a z kolei po lewej jest 31B zaproponowała nam żeby nasz dom miał adres 31CA tłumaczyła to tak: "Ponieważ Państwa dom jest za nr 31C a inaczej nie będzie wg kolejności". Zapytałam tylko czy jej podobał by się taki nr domu?? bo z moich informacji CA to jest taki sklep I nagle okazało się , że jest jeszcze wolny nr 31D. No i tak już zostanie. A nie można było tak od razu, bez kombinacji?? Po co to było
Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar silencio
    to możecie się już zameldować jeśli macie numer posesji, urzędnicy to utrudniają, ale prawo jest jednoznaczne. Urzędnik z meldunków nie jest władny decydować czy możesz mieszkać czy nie. Jeśli jest pozwolenie na budowę i nadany numer przez geodezję to można. Są wyroki SN. Mnie również wypytywali czy mieszkam czy co, ale jak się powołałem na przepisy przestali pytać i mnie zameldowali.
  2. Avatar coban
    witajcie,
    co to za cisza, za chwilę będzie rok.....no chyba już mieszkacie......pochwalcie się postępami
    pozdrawiam i czekam na zdjęcia
  3. Avatar _ATB_
    Witam , Witam!!!!
    Ale mi nakopaliście do tyłka-wstyd i hańba!
    Faktycznie to już tyle czasu minęło a ja nic...., nie dokumentuje postępów pracy!
    Zrehabilituję się!