dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomaszs131

Aridela II lustrzane odbicie.

Oceń ten wpis
Przez kolejne dni- dwa razy dziennie podlewy był strop. W sobotę i w niedziele niezbędne okazały się trzy wizyty. Strop dobrze wygląda, w niektórych miejscach widoczne są rysy, ale żadna nie jest głębsza niż 1-2 mm.
Ostatnio rozmawiałem z dekarzem. Musimy na niego trochę dłużej poczekać, gdyż jak wszyscy fachowcy tak i on ma opóźnienia spowodowane przedłużająca sie zima.
Dachówkę wybrałem z firmy Meyer-Holsen glazurowany brązowy orzech.
Pod koniec sierpnia jestem umówiony z Panem Jarkiem z firmy Jareko. Wtedy zostaną opomiarowane okna i muszę wybrać kolor profilu. Wybrałem okna Hekaplastu na profilu Schucko SI82. Okna będą montowane w systemie MOWO. Strasznie jestem ciekaw tego montażu. Będą oklejone tylko od strony zewnętrznej. Do wizyty Pana Jarka powinniśmy się wyrobić ze ścianami na poddaszu.
Przez następne 10 dni, ze względu na wiązanie stropu na poddaszu, tylko nad garażem będziemy kontynuować wznoszenie ścian zewnętrznych.
Od poniedziałku, również zajmiemy się ścianami działowymi w piwnicy. Pozostały do zaszalowania i za zbrojenia schody na poddasze.

Updated 30-11-2018 at 12:33 by Tomaszs131

Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
Kategorie
Aridel II lustrzane odbicie.

Komentarze