dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Tomaszs131

Aridela II- poczatki.

Oceń ten wpis
Witam wszystkich forumowiczow.
Od razu przepraszam za brak polskich znaków.
Pomimo iż budowę rozpocząłem 6 maja 2013 roku dopiero teraz zdecydowałem się na prowadzenie mojego dziennika.
Dziale o powierzchni 22 arów zakupiliśmy w 2012 i przed jesienią doprowadzone zostały media. Aridela II to projekt, który od razu przypadł nam do gusty i bez chwili namysłu postanowiliśmy go kupić. W naszym przypadku będzie to lustrzane odbicie. Oczywiście nie obyło się bez paru modyfikacji samego projektu. Zrezygnowaliśmy z trzech okien dachowych, komina wentylacyjnego, pozostał jeden do kominka, drugi do wentylacje garażu . Poszerzyliśmy nie znacznie drzwi balkonowe w sypialni u góry, zamierzamy podnieść ściankę kolankowa o dwa pustaki, powiększyliśmy garaż. Nad garażem będzie pokój gościnny, łazienka i garderoba. Spiżarnia przeniesiona została z kuchni do łącznika garażu z przedpokojem. Zrezygnowaliśmy z kominka na tarasie. Budynek będzie podpiwniczony, a w nim kotłownia i pomieszczenia gospodarcze.
Ze względu na ciężki dojazd do posesji już w 2012 roku po składce sąsiadów inwestycje rozpoczęliśmy od wybudowania drogi.

Updated 30-11-2018 at 12:30 by Tomaszs131

Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie Edytuj Tagi
Kategorie
Aridela II- poczatki.

Komentarze