dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Indywidualny - bez garażu i bez kotłowni w salonie (czyt. kominka :P )

Strop Teriva już prawie położony...

Oceń ten wpis
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6621.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	213792Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6631.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	213793Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6632.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	213794Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6616.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	213795
Miał być początkowo monolit, ale... I projektant, który jest naszym kb i budowlaniec doradzili, że Teriva której kiedyś tak nie chciałam, jednak w naszym przypadku będzie lepsza... i tańsza! Pokręciłam sie po budowach i skoro tyle ludzi decyduje się od tylu lat na ten strop, to chyba nie jest to zły wybór. Ostatnio w jednym z programów usłyszałam słowa ku mojemu pokrzepieniu, że nie ma stropów lepszych i gorszych. Każdy jest dobry, jeśli jest odpowiednio dobrany do funkcji, którą ma spełniać. No nic - tak, czy siak - teriva już położona i czekamy na sklecenie schodów oraz zalanie wieńca i schodów...
A! No i wreszcie dachówka wybrana - dachówka ceramiczna Braas Rubin 13V - kolor tekowy - glazura Miał być brąz angobowany, ale gdy zobaczyłam na żywo dach z taką dachówką, to się rozmyśliłam. Do tego rynny Galeco Stal RAL 8017 ciemny brąz, komin obmurowany klinkierem cegła CRH Klinkier - kolor VEGA. Myślę, że wszystko będzie pięknie współgrało z oknami w kolorze orzech i żółtą, ciepłą elewacją. Ale to dopiero za rok

Updated 22-09-2013 at 13:18 by iborkowska

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze