dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jak IRYS powstawał.

Jak IRYS powstawał cz.45.

Oceń ten wpis
Witajcie
Drobnymi kroczkami tynkuję pomieszczenia. Ogólnie "nuuuda".
Wyjście z wiatrołapu otynkowane




Zacząłem kuchnię:


Tak mają być położone płytki 50 lub 60cm - między szafkami i blatem i może ktoś podpowie, czy przycinać i doklejać do boku wnęki okiennej?



A tu patent oszczędnościowy izolacji paroprzepuszczalnej na okno. Pozostałości z membrany dachowej pociąłem na paski 10cm i do muru przyklejone silikonem, a do ościeżnicy taśmą butylową (też została z dachu). Na razie próba na tym fix-ie.
Co myślicie o tym?





Ii to na tyle z placu boju.
Sorki za kiepską jakość niektórych fotek(komórka).
Pozdrawiam.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    co do płytek we wnęce okiennej to bym ich nie dawała
  2. Avatar DEZET
    A przy oknie, przed którym będzie zlew też nie dawać? Okno jest wąskie- 90cm. To wyżej na zdjęciu ma 150cm, to tu nie musiałyby być. Proszę o inne opinie
  3. Avatar rewo66
    Co do płytek we wnęce okiennej hm ja bym nie dawał. Ale decyzja należy do ciebie
    Dłubej dalej wiem że ci się nie spieszy Byle do przodu.
  4. Avatar DEZET
    Jeszcze nad tymi płytkami pomyślę, ale nie bardzo mi się chce docinać kawałki. Kupię płytki to sobie przymierzę i zapadnie decyzja. Dzięki
  5. Avatar R&K
    ja i siebie nie mam, jesli chcez dawac musisz sciac krawedzie pod katek 45*, u mnie płytki połozone niemalna styk , zesta zasiagnięta cieka warstwa szpachli i pomalowana - wiec bokow płytek nie wiadac - ale ja mam takie bardzo grubeco do ta

    tasmy przy oknach - tak samo zrobil u siebie Paweł(Piczman) to najtanszy i najskuteczniejszy sposob
    Updated 26-10-2013 at 11:09 by R&K
  6. Avatar aniqa1982
    Dezet gratuluję postępów . Oby do przodu. A z tą taśmą to ciekawe. Po co ją sie daje? Sorki za głupie może pytanie pozdrawiam
  7. Avatar DEZET
    Dzięki Konrad- przekonałeś mnie do nie kombinowania z płytkami, tym bardziej, że przecinarki nie mam a kupować teraz dla 4 płytek bez sensu Z membraną ok, czyli robię tak wszystkie.
    Aniqa1982- ta taśma z membrany dachowej, to zastępstwo systemowego sposobu uszczelnienia i odprowadzenia ew. wilgoci z okolic okna. Od środka zakłada się folię paroszczelną, od zewnątrz paroprzepuszczalną. Systemowy zestaw produkuje np. Illbruck. Minus, to cena tych oryginalnych taśm.
  8. Avatar aniqa1982
    Acha , rozumiem już
    Sporo zaoszczędzisz takim wykonem pozdrawiam