dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt Anulka z garażem

Dach 2

Oceń ten wpis
Jak już się uporałem z drogą (niezwłocznie) i przyjechali monterzy od więźby i zaczęło się - dom znowu rósł dosłownie w oczach nawet nie zdążyłem zrobić zdjęć w trakcie - to był moment panowie przyjechali i więźba gotowa, jak w bajce.
Tak to wyglądało po zakończeniu prac

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130617_162547.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	226292 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130617_163018.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	45,5 KB
ID:	226293
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130617_163128.jpg
Wyświetleń:	293
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	226294 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130617_164436.jpg
Wyświetleń:	297
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	226295 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130620_201141.jpg
Wyświetleń:	336
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	226296

Teraz to już na prawdę przypomina dom i w moich oczach urósł, wydaje mi się że nie tylko jest wyższy ale i dłuższy i szerszy a w oczach coraz więcej uśmiechu jak prace idą do przodu i jak dom zaczyna przypominać DOM.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar karina78
    alez wam zazdroszcze,ze dom tak rosnie w oczach,ze az fotek nie nadazycie robic))a mam jeszcze pytanko taras, bo teraz widze,ze to jednak jest taras jes na jaka strone, bo u nas na północ bedzie, ale nie przeszkadza nam to bo latem bedzie fajnie chlodniej, slonce nie bedzie prazyc, nawet ta opcja nam pasuje, bo salon i tak chyba bedzie doswietlony, jak zrobimy taki otwor jak wasz + wyjscie boczne tez duze od zachodu no i kuchnia od poludnia tez troche doswietli pomieszczenie;0
  2. Avatar anula81
    Cytat Napisał karina78
    alez wam zazdroszcze,ze dom tak rosnie w oczach,ze az fotek nie nadazycie robic))a mam jeszcze pytanko taras, bo teraz widze,ze to jednak jest taras jes na jaka strone, bo u nas na północ bedzie, ale nie przeszkadza nam to bo latem bedzie fajnie chlodniej, slonce nie bedzie prazyc, nawet ta opcja nam pasuje, bo salon i tak chyba bedzie doswietlony, jak zrobimy taki otwor jak wasz + wyjscie boczne tez duze od zachodu no i kuchnia od poludnia tez troche doswietli pomieszczenie;0
    Cześć Karina
    Właśnie sprawdziłem jak to geograficznie wygląda, nasz taras skierowany jest na północny wschód z dużym akcentem na wschód. Na południe mamy ścianę z oknami z salonu i z kuchni.
    Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się jak to będzie z naświetleniem słonecznym, chcieliśmy mieć dom blisko ulicy by za domem zostało więcej prywatności, a także mniej do odśnieżania zimą.

    Pozdrawiamy my