dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malgorzata i piotrek

Po przerwie...

Oceń ten wpis
Witam Wszystkich po przerwie

Troszkę zaniedbałam mój Haroldowy dziennik, ale to wszystko z braku czasu Dobrze, że już za chwile zima, to będzie można odsapnąć.
Uzupełniam relację foto z naszej budowy. W zalączeniu zdjęcia dachu, drzwi (już po zamontowaniu). Przygotowaliśmy wstępnie nasyp pod taras. Na wiosnę będziemy go wykładać kostką. Brak jeszcze schodów do domku, one również będa z kostki. Do tej pory położyliśmy już instalację elektryczną, zrobiliśmy tynki i ocieplenie. Ocieplenie robiliśmy sami z mężem Ciężko było, bo mało czasu, późnymi popołudniami, wieczorami. zeszło nam od połowy sierpnia do prawie końca października. Daliśmy radę W chwili obecnej robimy instalację C.O. . Piec zakupiliśmy firmy DREWMET MJ-3 17 kW. W najbliższym czasie wstawię kilka zdjęć ze środka domu. Pozdrawiam Was ciepło
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2-0C922095-667226-480.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	3,2 KB
ID:	228321   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2-27C24A7D-520809-480.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	2,6 KB
ID:	228323   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2-3FDE41FA-787614-480.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	4,2 KB
ID:	228324   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4-779C98D6-651168-480.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	23,2 KB
ID:	228325   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4-99433872-745014-480.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	28,7 KB
ID:	228326  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar malgorzata i piotrek
    Jakieś małe te zdjęcia mi wyszły
  2. Avatar jasiulek
    Pięknie jest, coraz bardziej domowo Na kiedy zaplanowana przeprowadzka?
  3. Avatar malgorzata i piotrek
    Dziekuję za miły komentarz, mimo iż zdjęcia są małe i nie wiele na nich widać. Przeprowadzkę planujemy na wakacje, jak dobrze pójdzie. Większość robót wykończeniowych będziemy wykonywali sami, więc zobaczymy jak nam czas pozwoli. Jeszcze w zimie mąż zrobi stelaże na sufity podwieszane. Teraz czekamy na dodatnie temperatury, aby wylać posadzki. W międzyczasie będziemy kupować potrzebne rzeczy do wykończeniówki, żeby już było gotowe jak będzie ciepło, aby później nie tracić czasu.