dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jak IRYS powstawał.

Jak IRYS powstawał cz.46

Oceń ten wpis
Ostatnie dni roku 2013. Jakieś niewielkie postępy.
Walczę z tynkami i również płytki weszły na plac budowy, ściślej w kuchni.
Na opakowaniu napis "Balleno". W casto, gdzie były kupione, miały inną nazwę i były błyszczące i matowe. Wybrałem błyszczące, wymiar 30x60cm.
Płytki przyklejone na styk bez fugi- niedobrze się tak przykleja.




Do przyklejenia zostały 3 fragmenty, ale w jednym muszę wykonać otwór pod puszkę, a pozostałe 2- konieczna jest równiutka docinka.






Płytka z bliska - kolor jest ciut "cieplejszy" w rzeczywistości. Najlepiej chyba oddaje barwę zdjęcie nr 2.


I to tyle na dziś.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aniqa1982
    jestem pierwsza!! cześć Dezet Płytki bardzo fajne podobne mam na podłogę do korytarza i kuchni good choice Jak już płytki układasz to lada moment wprowadzka będzie chyba? Kiedy planujecie?
  2. Avatar DEZET
    Cześć Aniqa Do wprowadzenia jeszcze sporo czasu upłynie, ale myślę, że następne święta "już" na nowym
  3. Avatar aniqa1982
    no to super My też następne Boże Narodzenie we własnych czterech kątach
    Planujemy wcześniej , ale się zobaczy . Kibicuję Wam nieustannie
  4. Avatar tereska77
    Fajne płytki Ja mam na razie nastawienie na matowe wszędzie, ale zobaczymy jak to wyjdzie
    Nie tynkowałeś pod płytkami?
  5. Avatar DEZET
    Witam Teresko77! Pod płytkami nie tynkowałem, ponieważ chcę tynki zlicować z płytkami- będzie jedna powierzchnia ściany.
    Updated 15-12-2013 at 16:57 by DEZET
  6. Avatar DEZET
    Płytki wybrałem błyszczące (były też matowe z tej serii), bo nie wiem, jak się zachowują matowe np. przy pryśnięciu tłuszczu. Wolałem uniknąć ew. plam - z błyszczących wszystko zejdzie
  7. Avatar tereska77
    A ja właśnie matowe chcę z tego samego powodu Na matowych nawet jak są popryskane tłuszczem, to nic nie widać.
    Ja mam teraz jasne matowe w kuchni i widać na nich tylko buraki i sos pomidorowy, dlatego w nowym domu chcę podobne
  8. Avatar DEZET
    A ja chcę uniknąć nawet widoku buraków na płytkach hihi.
  9. Avatar aniqa1982


    Wesołych Świąt Kolego
  10. Avatar DEZET
    Bardzo dziękuję i życzę Tobie i innym odwiedzającym spełnienia marzeń, dużo zdrowia i szczęścia w ten świąteczny czas
  11. Avatar artix1
    Wielkie dzięki za życzenia! Również zdrowych, spokojnych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku !
  12. Avatar R&K
    gdzieś już coś podobnego widziałem
  13. Avatar aniqa1982
    Dezet jakieś nowe fotki ? co tam porabiasz na budowie?
    A tak w ogóle to wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!
  14. Avatar DEZET
    Dziękuję Aniqa i wzajemnie Najlepszego Na razie cisza na budowie, za parę dni dalej polecę z tynkami i płytkami w kuchni. Przygotowuję przeróbkę swojej kozy, żeby ciepła więcej podawała tam, gdzie mi będzie potrzebne. Szczegóły wkrótce.
  15. Avatar aniqa1982
    czekam na fotki w takim razie
  16. Avatar max-maniacy
    hej, hej.
    co tam na placu boju?
    ciekawy pomysł z tynkiem zlicowanym z płytkami, jeszcze tak nie widziałam. na pewno będzie super. a za brak fugi żona Cię ozłoci. zatłuszczona fuga w kuchni to coś obrzydliwego. tylko płytki pewnie super równe muszą być.
    pozdrawiam
  17. Avatar DEZET
    Hej
    Na razie nic ciekawego się nie dzieje. Koza prawie przerobiona, jutro odpalenie z nadmuchem... i pewnie jakieś fotki