dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

z84 - studio z500

nowości kuchenne

Oceń ten wpis
Dwie szafki narożne w kuchni dostały wreszcie upragnione wnętrzności - wysuwane kosze firmy REJS Corner Comfort II, a wisząca szafka nad okapem - wytęsknione drzwi
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0214.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	245030   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0212.jpg
Wyświetleń:	367
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	245031   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0215.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	245032   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0249.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	245033  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ella&co
    No to już nie trzeba będzie z latarką do szafki wchodzić Super te cornery
  2. Avatar chagall
    Cornery są rzeczywiście super, ale z drugiej strony straciliśmy dwa świetne miejsca do zabawy w chowanego
  3. Avatar ella&co
    Zawsze jedno z Was może się schowac w lodówce
  4. Avatar ella&co
    A pochłaniacz macie wysuwany?
  5. Avatar chagall
    Jedno z nas może schować drugie w lodówce, ale po wcześniejszym poćwiartowaniu - my raczej z tych większych jesteśmy
    Okap jest wysuwany
  6. Avatar adk
    Chagall miło Cię "słyszeć" , zapisuję sobie Twoje corenery, super są, a mam w planach dwie szafki narożne!
  7. Avatar alusia1974
    Super!Cos dla mnie!Teraz po kolanach ze swiatelkiem latarki,wyciagajac po kolei kazdy sloik szukam dzemu-a on jak na zlosc na tylach
  8. Avatar chagall
    Pomyślcie też o wysuwanej elektrycznie szafce-szufladzie na kosze pod zlewem - mam i jestem bardzo zadowolona. Wystarczy stuknąć kolanem i sama wyjeżdża - bardzo przydatne, gdy mam mokre lub brudne ręce. Tak się przyzwyczaiłam, że gdy podchodzę do innej szuflady (np. z garnkami) i stukam w nią kolanem, a ona nic, to się wkurzam, że się zepsuła
  9. Avatar ella&co
    Aniu, a czy ta szuflada to servo-drive? I czy nie otwiera Ci sie "niechcący"? Czy potrzebne do niej jest gniazdko?
    Sorki za to "sto pytań do", ale właśnie biorę się za planowanie kuchni, więc gromadzę różne pomysły i podpowiedzi
  10. Avatar chagall
    Elu, ta szuflada to servo-drive i potrzebne jest do niej gniazdko (u nas to od zmywarki).
    Jeśli chodzi o przypadkowe otwieranie, to zdarzało mi się stuknąć i otworzyć kilka razy na początku, ale teraz już się przyzwyczaiłam. Najśmieszniejsze otwarcie nastąpiło wtedy, gdy Chagall "dojechał" do niej z miską podczas łapczywego jedzenia - nie wiedział czy dalej jeść, czy wiać
  11. Avatar ella&co
    Dzięki za odp.
    Biedny piesio, stresowany we własnym domu
  12. Avatar ganiutek
    O, mamy identyczny corner!
    A co do szuflady - żałuję, ze nikt nam nie zaproponował takiego rozwiązania, uniknęłabym ulepionych szafek.