dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Domek bez nazwy

wnętrz ciąg dalszy...

Oceń ten wpis
Niewiele się zmieniło, doszło trochę mebli - ale w większości to takie "przejściówki - chwilówki".
I tak - w salonie zamiast wymarzonego narożnika ze skóry - kanapy z Ikei (bardzo wygodne ):
Załącznik 258218

Załącznik 258219
W najbliższym czasie dokupimy kinkiety (mam wielką ochotę na kryształki), stolik kawowy i komplet rtv wraz z meblami (kolor myślę jasny dąb), kanapy na razie zostaną - sprawdzają się bardzo dobrze na nocleg dla gości.
Ściana tv chyba dostanie kolory - coś z szarości, może tapeta ze srebrem, jeszcze zobaczymy.

Sypialnia: łóżko docelowe - Ikea - Malm, w roli szafek nocnych występują stoliki Lack, lampki też są z ikei. Dokupimy komodę i coś na okna, może firanki?
Załącznik 258222
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia2.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	258234

W przyszłym tygodniu mamy mieć montaż wiatrołapu i szafy w holu, nie omieszkam sie pochwalić
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon1.jpg
Wyświetleń:	821
Rozmiar:	43,2 KB
ID:	258236   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon2.jpg
Wyświetleń:	776
Rozmiar:	39,1 KB
ID:	258237   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia1.jpg
Wyświetleń:	768
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	258238  

Updated 04-05-2014 at 22:10 by ganiutek

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar banan1
    Jestem zauroczona Twoim górnym holem. Te płytki i drzwi cudownie się komponują. Jeśli chciałabyś sie podzielić informacją i napisać co to są za płytki i drzwi to będę bardzo wdzięczna.
  2. Avatar ganiutek
    Płytki Nowa Gala Zenith ZN01, drzwi DRE Premium. Cieszę się, że się podoba . Pozdrawiam.
  3. Avatar chagall
    Witaj Ganiutku, widzę, że i u Was Ikea rządzi - podobnie jak u nas
    Pozdrawiam