dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malgorzata i piotrek

Szukamy kolorku na elewację!

Oceń ten wpis
Witam
Jakiś czas nie zaglądaliśmy na forum.
Pora troszkę nadrobić zaległości i zamieścić kilka zdjęć.
Domek ocieplony- sami ocieplaliśmy z mężem, jeszcze w tamtym roku. Teraz czekamy na ekipę, która położy nam strukturę. Szukamy kolorku! Jakieś może sugestie od Was? Zastanawiamy się nad jakimś piaskowym, ecru... etc.
Podsufitka w dachu już też zrobiona Mamy ładnie oświetlony domek. W nocy prezentuje się super
Centralne i ogrzewanie podłogowe też już zrobione, działa bez zarzutu. Piec do centralnego mamy z firmy DREWMET 17 kW. Piec wypróbowany! Zdał egzamin. Po spaleniu 4 niedużych wiaderek w domu zrobiło się gorąco!
Mąż robi teraz sufity podwieszane, w salonie już jest prawie na ukończeniu, pozostały jeszcze w łazienkach. Na lipiec wstępnie mamy już umówionego pana do układania płytek. Projektu łazienek narazie brak- brak czasu . W części domku mamy już gładzie Za niedługo zamieszczę kolejne zdjęcia
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0505.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	114,4 KB
ID:	259585   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0508.jpg
Wyświetleń:	210
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	259586   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0509.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	116,7 KB
ID:	259587   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140313_133908.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	259588   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140314_172747.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	259589  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Izolda69
    jaki to jest kolor podsufitki ? Oświetlenie fajnie się prezentuje
  2. Avatar malgorzata i piotrek
    Dziękuję za miłe słowa. Kolor podsufitki jest taki sam jak okien. Złoty dąb.
  3. Avatar ditomasso
    Pytanie o kolor nasuwa subiektywne odpowiedzi... Ja osobiście nie przepadam za ecru, stąd biały. Ale taki kawowy, piaskowy, capuccino mi się bardzo podoba. Tylko brakło mi odwagi.
  4. Avatar malgorzata i piotrek
    ditomasso - nad białym się również zastanawiamy. Oglądamy podobne domy, podglądamy jak ludzie dobierają kolory i trudno nam się zdecydować...