dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M

Stan na dzień 17/05/2014...

Oceń ten wpis
Jest tyle rzeczy do zrobienia, przeanalizowania, kupienia, że nie wiem od czego zacząć, więc się nie zabieram. Zamówione kaloryfery nie potrafią do nas dotrzeć, Building Control robi problemy z odbiorami, hydraulika, energetyka, projekty pomieszczeń... Dom jest wąski, więc już musi być wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik... Pożaliłam się... wracam do sedna... O a tu właśnie starsze dziecko wyspało się w 5 minut.

Jak wygląda obecnie sytuacja na froncie:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3176.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	260610


Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3177.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	260611


Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3182.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	260612

Kuchnia, jak widać powyżej, jest ogromna Trzeba będzie powiększyć ją o część pod schodami. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś sensownego.

Ziemia jest już ubita. Będziemy izolować, kłaść styropian i robić wylewki. I kojeny problem. Nie zgłosiliśmy, że na parterze będą wzmocnione podłogi (BETON), więc czekamy na pismo z urzędu o konieczności uiszczenia opłaty za pozwolenie zrobienia wylewek. Taki mały absurdzik... czyli jeżeli nie zdecyduję się na wylewki, kładę panele na ziemi ?
Obowiązkowa grubość styropianu 10 cm. Tu przynajmniej jakoś sensowniej.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3178.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	260613  

Updated 17-05-2014 at 13:07 by Mysza1984

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze