dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jak IRYS powstawał.

Jak IRYS powstawał cz.48

Oceń ten wpis
Witajcie!
Zaniedbałem dziennik, ale nic spektakularnego się nie działo. jakieś drobne prace przy stelażach sufitowych. Kolejny sufit "zmontowany".


Zacząłem też hol, ale z przyczyn niezależnych musiałem zaprzestać prac.



A tu przyczyna:

Niestety nie doczekałem się młodych kopciuszków. Do domu dostała się kuna i gniazdo zostało częściowo zniszczone, a jajka zjedzone, czym jestem zasmucony, bo kopciuszki na stałe już wpisały się w krajobraz działki.

Zrobiłem podejście wody do zlewu.


Poza tym dalej tynkowanie w kuchni.
Tak wygląda płytka zlicowana z tynkiem.


I całość.




Tu szczegół przy oknie. Płytka wystaje na okno ok 2cm, czyli tyle, ile będzie tynku na bocznej ściance. Powyżej płytki zatopiony jest narożnik.


Na zewnątrz przybyło kilka drzewek wiśni i śliwki oraz krzaczki porzeczki.



Do następnego
Tagi - katalog słów kluczowych: 1'", 1????%2527%2522, dezet, horyzont, irys, kopciuszek Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar DEZET
    Nie wkleiło się zdjęcie płytki przy oknie.
  2. Avatar DEZET
  3. Avatar Izolda69
    ładne płyteczki, można wiedzieć jakie to ?
  4. Avatar DEZET
    Dzięki Na opakowaniu napis "Balleno"- zakup w casto. Wymiar płytki 30x60. Były błyszczące i matowe. Wybrałem błysk, bo nie wiem, czy ew. pryskający tłuszcz z kuchni nie wnika w matowe- zostałyby plamy.
  5. Avatar aniqa1982
    Cześć !! fajnie wyszły płytki, nawet nie wiedziałam ,że tak można

    Ja już swoje truskawki wsuwam, warzywa rosną, borówki też widać ale mam problem z brzoskwinią , bo wygląda jakbyuu "dziczała". tzn zamiast drzewa robi się krzew i muszę koniecznie popryskać ją na mszyce, bo aż listki poskręcało
    W każdym razie mam swoją działeczkę i jak sie wprowadzę to zawsze coś tam będę miała )
  6. Avatar DEZET
    Cześć! Też nie wiedziałem, że tak można, po prostu wybrałem najprostszy, oszczędnościowy wariant U mnie borówki dojrzewają, mam też agrest, aronię i małe porzeczki. Drzewka owocowe świeżo posadzone- wiśnie nie wyglądają dobrze- liście przyschły- może odbiją w przyszłym roku. Pozdrawiam.
  7. Avatar aniqa1982
    Aktualizuję i donoszę ,że moją brzoskwinię szlag trafił... całkiem uschła , chora była jakaś . Muszę tą wyrwać i nową posadzić... I jeszcze orzech koniecznie musi być ... pozdrawiam
  8. Avatar aniqa1982
    Dezet czekam na nowe fotki!!! Na pewno coś zrobiłeś !pozdrawiam