dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RUTKA

Nasza Sosenka już rośnie

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar mroczusia
    Droga Rutko,
    Jestem na etapie poszukiwania projektu, który spełni wszystkie moje oczekiwania. Niestety nie ma takiego, ale Sosenka z Horyzontu prawie jest ideałem. Brakuje mi spiżarki w tym domu. Proszę odpowiedz, czy Tobie udało się zmodyfikować projekt o wydzielenie miejsca na spiżarkę, jeśli miałaś taką potrzebę lub ew. poradź gdzie takie pomieszczenie można wydzielić ? Z góry dziękuję za informację .
  2. Avatar RUTKA
    Witaj
    My jesteśmy jeszcze na etapie budowy mamy dopiero mury i dach, a spiżarnię mamy zaplanowaną pod schodami, zabudowaliśmy schody i wstawimy drzwi. A co do reszty proponuję podnieść ściankę kolankową bo na projekcie jest za nisko, nawet 0,5 m dużo daje. Dodatkowo jeszcze mamy pomysł żeby zrobić pralnię na garażem i częściowo zabudować kuchnię. A poza tym projekt jest ok
  3. Avatar RUTKA
    Witaj
    My jesteśmy jeszcze na etapie budowy mamy dopiero mury i dach, a spiżarnię mamy zaplanowaną pod schodami, zabudowaliśmy schody i wstawimy drzwi. A co do reszty proponuję podnieść ściankę kolankową bo na projekcie jest za nisko, nawet 0,5 m dużo daje. Dodatkowo jeszcze mamy pomysł żeby zrobić pralnię na garażem i częściowo zabudować kuchnię. A poza tym projekt jest ok
  4. Avatar mroczusia
    Rutka, Dzięki za informacje. Ja też myślałam, że pod schodami można by było zabudować spiżarkę. Ile wyjdzie powierzchni? Proszą napisz jak chcesz zabudować kuchnię. Chętnie skorzystam z Twoich pomysłów, bo jeśli w końcu wybiorę ten sam projekt, a też chcę budować lustrzane odbicie. Czy rozważałaś, aby częściowo podpiwniczyć dom?
  5. Avatar RUTKA
    Witaj.
    Nie myśleliśmy o podpiwniczaniu bo to duży koszt i nie jest nam to potrzebne. Kuchnie chciałabym zabudować przedłożona ścianą obok kominka. Powierzchni jeszcze nie mierzyłam ile rzeczywiście jest.