dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Syn, drzewa i dom = Zx100

Nowy element na działce

Oceń ten wpis
Po długim oczekiwaniu na mojej działce pojawiła się w końcu ekipa z Zakładu Energetycznego i zainstalowała skrzynkę. Moim zdaniem za blisko wąskiej drogi lokalnej, boję się że może zostać uszkodzona przez samochód lub sprzęt rolniczy. Linia zabudowy czy ewentualny płot moim zdanie też nie będzie przebiegała w tym miejscu.





Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Jarek_i_Justyna
    ZE tak to stawiają w linii granicy działki. my też mamy postawioną 1 cm przy drodze. na szczęście jest to droga gdzie ruch jest zerowy.
  2. Avatar franelka1
    A u nas skrzynka legła już na gruncie 2 razy i teraz jest posklejana taśmą, bo przecież skrzynki Zakład nie wymieni...
  3. Avatar PaRa
    A da się ta skrzynkę w prosty sposób przesunąć, np. przy okazji podłączenia przyszłego domu ? Czy czeka mnie zabawa z geodeta i ZE ? Ma ktoś już jakieś dodwiadczenia ?
  4. Avatar Jarek_i_Justyna
    A po co chcesz ją przesuwaći ponosić dodatkowe koszty, jak skrzynka jest własnością ZE jak się rozwali to nie twoja sprawa tylko Energetyki.
  5. Avatar PaRa
    Na razie nie chcę przesuwać, ale co będzie w przyszłości, tego nie wiem i chciałbym poznać jakie mam opcje na przyszłość.
  6. Avatar dziub
    Ale dziadostwo robią. Bez głowy totalnie.
  7. Avatar PaRa
    W czasie urlopu miałem telefon z ZE, pani pytała mnie o ile maja przestawić tą skrzynkę od drogi. Przyszła też faktura za przyłącze na kwotę około 1000 zł, więc nie jest źle.
    Mam już wszystkie dostępne media ( prąd i woda ) i otrzymałem warunki zabudowy, okazało się że osiołkowi w żłobie dano, kąt nachylenia dachu może być od 0 do 45 stopni, czyli mogę mieć też dach płaski ( chyba tańszy ) a projekt był już wybrany.